Our new baby

3:10 PM | September 9th. 2015

Christinalichi LIFESTYLE 14 Comments

Vítej doma maličká! Miluju kočky (jako nee zase tak, že bych jich doma musela mít 20!), ale kdo mě zná tak ví, jak se “rozňuňááám” když vidím kotě nebo krásnou kočku. Já už sice s rodiči jednu kočičku mám, ale když jste doma jednou za 14 dní nebo za měsíc, tak je vám přece jen trochu smutno. A tak jsme se s přítelem rozhodli (možná jsem hodila kukuč jako naše Bella), že si pořídíme koťátko. A já se konečně v neděli dočkala. A víte co? Přítel si ji zamiloval stejně jako já!! Ono to vlastně ani nejde se nezamilovat, když je taak roztomilá a maličká. Jinak je to holčička, rasa Britská Lila:) takže není klasicky šedá, ale trošku do béžové, no prostě krásná :D. To jsem se s vámi jen chtěla podělit o momentálně jednu z největších radostí. Zítra se můžete těšit na vlasový článek, o který jste si psali!
Krásnou středu všem! Pusu Christy
PS: jak jste na tom vy, PES nebo KOČKA? 😀

PS2: hrozně se jí líbí okusovat můj Iphone, jedna z jejích nejoblíbenějších “hraček” 😀 jsem FAKT nadšená!

Share this Post

Comments 14

 1. Je krásná, ale mě nepřijdou kočky tak přátelský jako pejsci 😁😍 a ty už nebydlíš s Káťou, že jste si ‘mimino’ pořídili s přítelem? 😋😁☺️

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 2. Ta je fakt kouzelnáá :). Já jsem teda spíš přes králíky, toho svého jsem kvůli Anglii bohužel musela dát pryč 🙁 Ale přesně jak říkáš, když vidím roztomilý koťátko, hned bych ho uňufala :D..

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

   To hodně záleží, jestli ji máš s PP nebo bez..s PP většinou stojí od 4 tis výš, bez PP se dá sehnat podle mě právě do těch 4 tisíc:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!