Nassfeld – Hermagor

3:02 PM | January 19th. 2018

Christinalichi LIFESTYLE, OUTFITS, TRAVEL 10 Comments

Víkend je před námi a já vás moc zdravím! Doufám, že se máte krásně, alespoň v rámci možností! Počasí je totiž takový nijaký a jak jsem si myslela, většina z vás má stejně jako já spoustu práce nebo zkouškové. Má online aktivita proto trošku pokulhává, ale nebojte se, myslím na vás! Dnes mě konečně čeká trošku volnější odpoledne, a tak jsem si řekla, že vám postnu článek z hor, kde jsme byli s rodinkou přes Silvestra. Pojďte tedy se mnou nasát trošku sluníčka a pozitivní “horské” energie! <3

Lyžování jsme si tentokrát užívali v Nassfeldu (Hermagor) – pokud se sem někdy vydáte, doporučuji si projet opravdu celé středisko. Ač to zabere spoustu sil, několik desítek kilometrů v nohách a pár příjemných chvil v aprés ski, je skvělé vyzkoušet všechny sjezdovky a najít si ty, které vám budou sedět nejvíc. Jeden den jsme si také zajeli do Itálie, do výrazně menšího střediska Ravascletto, kde jsme si to však taky moc užili:)

Hodně jste se mě na Instagramu ptaly na brýle (a já se nedivím, miluju je!). Jsou z Butiku Optique – Oakley a já jsem poprvé viděla perfektně i ve stínu, za šera nebo v mlze. Teď je navíc mají ve slevě:)

Ubytování jako vždy (když jedeme celá rodina) řešil taťka a musím uznat, že tentokrát nasadil laťku hoodně vysoko! Představa vlastního domečku na horách je víc než fajn, viďte? Že se ale reálně ocitnete v pohádce, to už jsem nečekala. Ne nadarmo se říká, že ty nečekané věci jsou nejlepší. Domeček ležící v samostatném “resortu” u lesa, s vlastní saunou, vysokými stropy, terasou a každodenní donáškou čerstvého pečiva je jednoduše sen. A když vám do toho ještě chumelí…

tým OAKLEY

photos by: @vojtechzikmund

Fotky jsou tentokrát spíše ze svahu, ale doufám, že se vám i tak líbily. Jídlo jsem v podstatě nefotila, protože jsme si z 90% vařili doma nebo jedli na svahu. No a momentky už klasicky najdete v randomu)) Pusu K!

Share this Post

Comments 10

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!