Massimo Dutti Hat

1:34 PM | August 14th. 2015

Christinalichi OUTFITS 14 Comments

V hlavní roli klobouk, klasické pilotky a Brno! Klobouky mám moc ráda, nejen, že vás mooožná ochrání před sluncem (mě teda včera moc ne), ale jsou skvělým doplňkem a hlavně, pokud máte až moc messy hair nebo jste jednoduše líné si vlasy ráno nějak upravovat, tak tuhle vaši lenost parádně zakryjí. Právě tak jako tu moji včerejší! Zbytek outfitu tvoří oblíbené, super pohodlné kousky a také Aviatory. Co se týče doplňků, upřímně v tomhle počasí nerada nosím ruce ověšené bižuterií (ne že by tomu bylo v zimě jinak :D), a proto jsem zvolila jen hodinky a prstýnky. A když jsme u toho, co říkáte na kombinaci stříbrné a zlaté? Já ji mám moc ráda, ale jak se říká, všeho s mírou! Užijte si pátek! 🙂
PS: včera jsme byli na výletě ve Vídni, přesněji v Prateru, což byl i důvod mé blogové nepřítomnosti. Ale mini post možná bude!


Taakhle si pokazit fotku! Pardoon 😀

Top – Lindex
Shorts – Zara
Shoes – Zara
Hat – Massimo Dutti
Sunglasses – Rayban
Bag – Zara
Watches – Marc by Marc Jacobs
Rings – HM, Zara

Share this Post

Comments 14

 1. Ten kloubouk ti strašně moc sluší, mě cokoliv, co si dám na hlavu, absolutně nesluší:D Jinak super místo na focení:)

  1. Post
   Author
 2. Ty jsi tak sympatická..tvůj blog mě moooc baví! Outfit opět bezva! Díky Bohu, že existují ještě typy holek jako jsi ty! Nemám ráda přemalované a příliš vyfintěné “dívky”..doufám, že tvůj blog bude úspěšný, moc bych ti to opravdu přála :))))

  1. Post
   Author
 3. Si skvělá :))) kolikrát holky na Netu vypadají hezky a ve skutečnosti je to nic moc ale ty si krásná i na živo 🙂 a to už sem tě kolikrát viděla v Brně 🙂 tvůj jedinečný styl 🙂 a hlavně jak si sympatická …. máš můj obdiv 🙂 Blogy nesleduji ale ten tvůj je super (y) jen tak dál 🙂

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 4. Jsi vážně moc krásná. A ten minimalismus, který ti tak sluší, já sama miluju! 🙂 a jak říkají holky, jsi moc sympatická a ne žádná “nanda”.
  btw.máš skvělý nohy!

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!