Breakfast in bed

11:26 AM | December 8th. 2017

Christinalichi FOOD, LIFESTYLE 1 Comment

Snídaně do postele miluju! Vlastně, najde se tady někdo, kdo ne? Přiznám se, že naposled jsem si pořádnou snídani dopřála s Niki během MBPFW, v hotelu The Grand Mark a jsem si jistá, že si na ty úžasný wafle jisto jistě vzpomínáte stejně dobře jako já. Proč si ale čas od času nedopřát podobné rozmazlování i doma? Nebo lépe, rozmazlit sebe a třeba i překvapit zbytek domácnosti? Vím, občas to prostě není v našich silách – myslím tím zvládat úplně všechno, hlavně když se na vás valí práce ze všech stran. Důležité však je umět zvolnit, zrelaxovat či úplně na chvíli vypnout. Udělejte si tedy pořádnou snídani a pojďme si připomenout, jak skvělý může být začátek dne. A ideálně, s kávou v ruce!

Co je pro mě důležité, abych si snídani pořádně vychutnala a užila? Rozhodně kolem sebe musím mít pořádek – teď mluvím o místě, kde snídáte (nepočítám ty krabice a balíčky, které se mi válí obýváku a čekají, až se mávnutím kouzelného proutku samy rozbalí a uklidí – znáte to :D). Kromě pořádku mám ráda pohodlí, to znamená čistě převlečená postel, provoněný pokoj, měkké polštáře, huňatý pléd a jakékoliv pohodlné domácí oblečení. A drdol na hlavě, samozřejmě!

Máte na snídani do postele opravdu čas? Nepouštějte se do kulinářského umění nebo náročnější snídaně, když víte, že máte být za hodinu na schůzce, ve škole nebo v práci a je jasné, že už tak nestíháte. Naplánujte si pozdní snídani na den, kdy máte volno, nikam nespěcháte, je u vás třeba kamarádka nebo máte s přítelem volné dopoledne. A nebo si přivstaňte – ale to vám zrovna já radit nebudu! Prostě a jednoduše vyberte den, kdy máte čas si jídlo vychutnat a hlavně, kdy zvládnete po sobě všechnu tu spoušť v kuchyni uklidit – protože věřte mi, granátové jablko nenechá vaši linku bez poskvrny. Vykoušeno za vás!

podnos breakfast in bed, hrníček, misky, svíčky – KIKA nábytek

A že nemáte inspiraci, co pořád snídat? Já se přiznám, že poslední dobou stíhám jen jogurty, ovoce nebo rychlou kávu. Když mám ale volnější ráno, ráda si udělám vajíčka se slaninou a avokádem, croissant s marmeládou nebo kaši, ať už klasickou krupicovou, ovesnou nebo lahodnou od Nominal. Hodil by se recept na rychlou kaši s ovocem? víc než easy! Stačí vám jakákoliv kaše Nominal (já dnes použila jáhlovou), kokosové/rýžové mléko či jen horká voda – obojí je fajn – a ovoce dle chuti:) Nejčastěji si dávám do kaše maliny, borůvky, kiwi, jahody, meruňky či švestky, tentokrát jsem však šla úplně jinou cestou a musím říct, že je to skvělá vitamínová bomba. Zasytí a chutná skvěle!

ložní prádlo, polštáře – KIKA nábytek, pléd JOOP! – KIKA nábytek

Nakonec budu moc ráda, když mi prozradíte, zda máte nějaké snídaňové rituály a pokud ano, jaké:) Je skvělé začít den příjemně. Věřte mi, že budete krásně odpočaté a hned se vám práce bude dělat lépe!

PS: Baví vás takový menší náhled do sekce home decor? A zajímaly by vás i další články týkající se zařizování bytu, shánění doplňků apod? Dejte mi vědět! Pusu a krásnej víkend!

článek vznikl ve spolupráci s KIKA nábytek

Share this Post

Comments 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!