beauty day

10:14 PM | January 26th. 2018

Christinalichi BEAUTY, LIFESTYLE 6 Comments

Krásnej pátek holky mé! Jak se těšíte na víkend? Já se ho tentokrát opravdu nemůžu dočkat, bude to totiž po dlouhé době víkend bez nějakých větších starostí nebo stresu. Sice mám v plánu jít volit a usilovně pracovat, nicméně to už beru jako radost a formu odpočinku. Ještě, než se však plně ponořím do práce, mám pro vás nový článek! Jak já se na něj těšila! Je totiž plný nádherných chvil s kamarádkami a…sama se sebou. Těšíte se, až vám prozradím víc?

Lancôme Beauty Institut je místem, kde zapomínáte na všechny starosti a kde se cítíte jako v beauty ráji. Milé slečny a paní, nádherné vůně, kosmetika všude kam se rohlédnete a procedury, u kterých doufáte, že budou trvat věčně. Já si tam čas od času skočím právě na kosmetiku, která je spojená s úžasným relaxem a masáží a přísahám, nikdy se mi nechce domů. Tentokrát jsme se však s Káťou vydaly do institutu za Jančou Darmovzalovou, která je národní make-up artistkou značky Lancôme (líčila nás třeba na focení pro Harper’s Bazar), a ta si nás tentokrát vzala pod svá křídla ve škole líčení. Tento kurz má jednoduchý úkol – přirozený a osobitý makeup vhodný běžný den za 20 minut! Kurz samozřejmě trvá asi hodinku a půl, Jana se vám po celou dobu věnuje, a kromě profesionálníh péče se můžete dozvědět nejnovější trendy v líčení, tipy a triky, můžete si vyzkoušet veškeré produkty Lancome a dozvědět se, jaké chyby při líčení děláte.

Zde mám pouze základ – makeup. Jako bázi jsem použila novinku Génifique (která je naprosto top!), dále můj oblíbený make-up Teint Idole Ultra Wear a na rozjasnění očního okolí korektor Effacernes, který mě překvapil tím, co dokáže a já si tak na svůj wishlist připsala další musthave produkt! Ups!

Kurz je maximálně pro 4 osoby, což znamená jediné – osobitý a individuální přístup. V podstatě se líčíte samy, ptáte se, ujišťujete se a pokud nevíte, Jana vám vše důkladně předvede, vyjasní nebo třeba doporučí jiný postup či jiný produkt, který pro vás bude vhodnější. Já například základ – make-up – zvládla levou zadní, dokonce všechny kroky dělám správně, což mě potěšilo, a tak nebylo zapotřebí nějaké větší asistence. Kde ale stále tápu jsou oči nebo konturování. U toho jsem se například dozvěděla, že mám typ obličeje, kterému může přílišné konturování spíše uškodit. Pro mě je tedy nejvhodnější použít pouze lehounce bronzer nebo highliter.

Anoo, holčičí dopoledne si sklenku šampaňského jednoduše žádá!

Limitka (dle mého názoru jedna z nejkrásnějších limitek vůbec) Glow drops, tedy tekutý rozjasňovač má hned několik využítí. Překvapilo mě, jak krásně se s ním dá vyhrát a co vše dokáže. My jej s Jančou použily jak na oči, tak na konturování – zvolily jsme největlejší a zároveň nejtmavší odstín. Voilá…

A tady už výsledný look – make-up, který splňuje všechny mé požadavky a očekávání – lehký, přirozený, svěží make-up, přirozené obočí, lehké zvýraznění kontur a bronzové oči s minimem řasenky. Takhle jsem to JÁ! A o tom to přece je, cítit se skvěle. Stejně jako každá z nás i já vnitřně bojuju se svými nedostatky. Jedním z mnoha je můj nos. Vždycky jsem toužila po malém, rovném nosíku a můj “hrbolek” se mi nezdál několik let. Kolikrát jsem vykřikovala, že až budu dospělá, půjdu na plastiku a budu šťastnější. O pár let později už mi nevadí. Neříkám, že si ho na fotce vůbec nevšimnu a neprohodím na něj nějakou poznámku, ale naučila jsem se ho brát jako něco, čím se můžu lišit od někoho jiného a třeba i něco, co mě dělá zajímavou. A hlavně, je to součást mě. Plastiku jsem tedy zavrhla a jsem ráda, že jsem se s tím dokázala časem takhle poprat. (tím samozřejmě, neříkám, že plastika je špatná – to rozhodně není! Když je v dnešní době tolik možností, které dokážou vyléčit spoustu ran a psychických bloků, je to skvělé!)

Sečteno, podtrženo, do takové školy bych chodila dobrovolně každý den! Společně s holkami jsme si užily skvělé páteční dopoledne a jako bonus jsme si odnesly spoustu cenných rad, nových znalostí a taky produktů.

No a asi takhle vypadá mé nadšení, když mám pózovat na kameru…ne, neumím to 😀

photo by @vojtechzikmund!

Doufám, že se vám dnešní článek líbil! Já se hrozně těšila, až vám o celém dni napíšu. Byl to totiž den plný smíchu, vnitřní i vnější krásy, kamarádství a hlavně, konečně jsem si užila den, kdy jsem se na stoprocent věnovala sama sobě. Nezapomínejte na takové dny, jsou důležité! Pusu, K!

Share this Post

Comments 6

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!