winter wonderland

6:36 PM | February 5th. 2018

Christinalichi OUTFITS 4 Comments

Krásné pondělí! Doufám, že jste si užily víkend, a že do nového týdne vkročíte s úsměvem! Já se rozhodně musím usmívat, když se dívám na fotky, které jsme fotili na Nový rok na horách. Ten den jsme si dali už předem jako odpočinkový a já doufala, že bude krásné počasí, půjdeme si dopoledne lehce zalyžovat, odpoledne se vyvalíme na terásku a budeme si užívat čerstvý vzduch, vůni lesa a výhled na vrcholky hor. No, jak vidíte, to nám trošku neklaplo. Ale, celodenní chumelení mělo taky něco do sebe. Všude bílo, pozorování padajících vloček, stavění sněhuláka, útulno, sauna, spousta jídla, horký čaj a šampaňské? Joo, hned bych se vrátila v čase! Člověk se tehdy cítil jak v pohádce – a nebo v ráji, zimním ráji, který ho nutí se smát jako malé, šťastné dítě. Když se nad tím tak zamyslím…mám pocit, že za ty roky už jste na fotky s úsměvem asi zvyklé. Já se totiž asi jinak fotit neumím :D. Vážný výraz ve mně samotné evokuje aroganci nebo špatnou náladu, modelkovské pózování jsem jaksi stále ještě nevychytala, a tak mi nezbývá, než se před objektivem usmívat – tak, jak je to pro mě přirozené. Ostatně, úsměv je podle mě to nejhezčí, co může člověk (tím víc žena) nosit. Obdivuju však všechny, které dokáží být výrazem jak chameleon! Vůbec to není snadné!

Krásný úsměv si však žádá pořádnou péči! A co pro krásnější úsměv dělám já? Kromě správné péče o zuby se poslední dobou snažím omezovat sladké a kávu. Občas to však nejde, znáte to – zkouškové, málo spánku, spousta práce, chuť na kávu nebo oblíbené ranní kávové rituály. Proto čas od času sáhnu i po bělící pastě, která zoubky lehce a přirozeně vybělí. Samozřejmě najít pastu, která by byla vhodná i pro častější a dlouhodobější používání není úplně snadné, což vám zajisté potvrdí i dentální hygienistka. Já se přiznám, že se snažím řídit selským rozumem a bělící pasty nepoužívat úplně denně, nebo alespoň ne každý den po sobě, x měsíců v kuse. Nicméně, moji oblíbenou Colgate Max White používám asi od 18 let, vždy 14 dní v kuse, jednou do měsíce. Za mě je naprosto skvělá a vždy se k ní ráda vracím. A ač jsem tento článek sepsala ve spolupráci se značkou Colgate, od které jsem dostala na vyzkoušení novinku Colgate Max White Expert Complete, nabídku jsem přijala právě proto, že je to pro mě naprosto přirozená spolupráce, je to běžná součást mé zubní péče a již několik let jsem s ní sama za sebe doopravdy spoko:)

A teď otázka na vás! Je pro vás krásný úsměv, ať už u sebe, tak i u cizího člověka důležitý?:) Nezapomeňte, že smích prodlužuje život a dělá ho jaksi hezčím! Pusu K!

Share this Post

Comments 4

    1. Post
      Author
    1. Post
      Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!