White

8:52 AM | August 12th. 2015

Christinalichi OUTFITS 19 Comments

Žádný allblack, je tu allwhite! Celo bílé outfity mám v létě moc ráda, stačí přidat jeden výrazný prvek a rázem máte něco jiného než jen bílou nudu. Co je ale vtipné…jsem si vědoma toho, že můj šatník tvoří oblečení převážně ze Zary, ale že se v jednom outfitu sejde kompletně VŠECHNO ze Zary, to se mi asi tak často nestává :D. Tak snad mi tenhle veeelký prohrešek odpustíte! Fotky jsou ze včerejška, kdy bylo opět neuvěřitelné vedro, ale jelikož jsem se zařekla, že si nebudu na tohle počasí stěžovat, tak nebudu. Jen trochu. A kupodivu mi v tříčtvrtečním rukávu nebylo o nic víc vedro než v tílku. Díky fotkám si také můžete všimnout jedné menší změny v designu blogu, která moje představy dovedla k dokonalosti. Ale opravdu jen maličké. Nakonec budu ráda, když mi dáte vědět, o jaké články máte tady na blogu zájem. Mějte krásný den 🙂

Top, shorts, shoes and bag – Zara
Sunglasses – Rayban
Watches – Guess

Share this Post

Comments 19

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 1. Celý den jsem ti včera ten top záviděla a zavidím ho i teď při pohledu na ty krásný fotky. Moc se vám to focení povedlo. Jste sehraná dvojka. A změna designu je opravdu dokonalá! Myslím, že tu už tady v Česku moc nikdo neudělá, viď Vojto 🙂 šikulky!

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 2. Christi, ty jsi takovej roztomilous a kraska dohromady!! Jsem strasne rada, ze mas blog! Tenhle outfit je bozi, doufam, ze budes pridavat prispevky hodne casto, at uz outfitove nebo nejake i z tveho zivota:))

  1. Post
   Author
 3. Pamatuju si tvůj starý blog, hrozně ráda jsem tě sledovala a jsem ráda, že ses vrátila:) Moc ti to sluší, ty jsi vždy měla dokonalé outfity:) Já teď poslední dobou taky nakupuju jen v Zara, úplně jsem si to tam zamilovala a příjde mi, že už nikde jinde si ani neumím vybrat 😀 Těším se na další článek:)

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!