Welcome – Benidorm

1:21 PM | August 7th. 2015

Christinalichi TRAVEL 10 Comments

Vítejte na mém blogu! Tak jsem si říkala, že na sebe nemusím hned všechno prásknout, a proto na úvod postačí, když budete vědět, že tento blog píše Kristýna, které je čerstvě 21 let, pochází z Brna, ale začíná se usazovat v Praze a to hlavně díky studiu, které ji nesmírně (kromě zkouškového samozřejmě) baví! Dobře, až tak mě to nebaví, ale společně s brigádou je to fajn zabiják času! Krom studia a práce mám samozřejmě i normální koníčky, úplně nejraději trávím čas s rodinou, přítelem a přáteli. Sport, cestování a móda, to je kapitola sama o sobě… a možná to je i jeden z důvodů, proč jsem si založila blog. Ale dost o mě, dnes budu psát o milovaném Španělsku (a víte o mě další věc).

Mám hned několik míst, které bych vám prostřednictvím fotek ráda ukázala. A dnes to bude jedno z měst – Benidorm. Když se řekne Benidorm, okamžitě si vybavím nádherné pláže, rušné město, nákupy, zábavu a hodně příležitostí ke sportovním aktivitám…leží na pobřeží Costa Blanca – autonomní oblast Valencie, provincie Alicante. Skvělé město, které rozhodně stojí za návštěvu, takže pokud máte cestu kolem, rozhodně se zastavte. Kromě krásného centra města  zde najdete i nákupní centrum, aquapark se super skluzavkami a také vodní svět, kde si dokonce můžete za více jak sto eur na osobu (uff), s dalšími deseti lidmi zaplavat s delfínem. To jsme ale letos vynechali.


Zaru najdete nejen v obchoďáku, ale také v samotném centru města. No moc tam stylově nezapadá..

Neposedný vítr!

Vše je foceno na Iphone5s, nevím, na co jsem při balení myslela, ale na foťák bohužel ne.
btw: článek jsem musela rozdělit na dvě části, asi bych se zase hoodně rozpovídala! 😀 tak příště!

T-shirt – Brandy Melville
Leather shorts – HM
Bag – Zara
Sunglasses – RayBan Aviator

Share this Post

Comments 10

  1. Post
   Author
 1. Kristýnko..moc Tě zdravím, jsi moc krásná, a opravdu mě těší, že máš nový blog. Přeji hodně spokojených čtenářek. Krásný den přeji 🙂 (jsi opravdu krásná, mohla být z tebe modelka)

  1. Post
   Author
 2. Ahoj, jsem taky moc rada ze mas blog! Znám te vlastne původně z blogu kdy ti bylo myslim 16 a pak jsem te našla na instagramu a ted jsem jak uz jsem říkala opravdu moc rada ze mas opět blog. Mam moc rada tvuj styl a rada se od tebe inspirují a jsem rada ze se o tobě prostřednictvím blogu dozvím zase neco vic 🙂 mej se hezky a hodne štěstí v blogování 😉

  1. Post
   Author
 3. Bože jsem tak ráda, že máš zase blog! Tvůj předchozí jsem navštěvovala denně a milovala jsem tvé outfity 🙂

 4. Ahoj Kristýnko,

  blog jsem objevila náhodou, je hodně povedený! Ráda bych věděla, čím fotíš a jestli fotky ještě v nějakém prográmku upravuješ. Předem díky.
  E.

  1. Post
   Author

   Ahoj, moc děkuju! S přítelem fotíme na Canon EOS Mark III. A fotky poté ještě doupravuji ve Photoshopu:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!