Walk in Berlin

9:31 AM | August 28th. 2017

Christinalichi OUTFITS 8 Comments

Krásné pondělí! Má týdenní neaktivita na blogu má jedno prosté vysvětlení – nabírala jsem síly na následující dva týdny, které tuším, budou hodně hektické. Na každý den toho mám spoustu a jsem zvědavá, jak vše dopadne! No, držte mi palce! Já se budu snažit vše dokumentovat a přispívat co nejvíc to půjde:) V režimu offline jsem si užila i víkend v Brně, který jsem strávila s rodinkou, potkala kamarádku ze střední, se kterou jsem se neviděla několik let a užívala si krásného počasí. Jak jste si užili vy poslední srpnový víkend? Já vím, zní to děsivě!

V dnešním článku mám pro vás outfit z Berlína, ve kterém mi, přizávám, bylo v jednu chvíli pěkné vedro. Ono zabalit se na dva dny do batohu, kdy si z vás předpověď střílí, není žádná sranda! K čemuž se váže historka, kdy jsem jaksi omylem do toho batohu zapomněla dát přítelovy věci…ponaučení pro příště? Nechte chlapa, aby si zabalil sám – pak to alespoň nebude na vás 😀

Outfit: svetr – Zara, jeans – vintage Levis (secondhand), kabelka – Gucci Marmont, boty – Adidas Stan Smith, kryt na mobil – Richmond & Finch (s kódem “christinalichi20” máte 20% dolů)

Mějte krásné pondělí holky mé a vidíme se brzy!

Share this Post

Comments 8

 1. S tím oblečením souhlasím, když jsem balila do Berlína nečekala jsem takové výkyvy 😀 Haha, historka dobrá, chudák přítel. A tu kabelku asi miluju! <3 PS: Ten svetr mají teď v obchodě? Hrozně se mi líbí ta barva, ale našla jsem tam podobný jen ten kašmírový.

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!