Top of the rock

8:22 PM | June 18th. 2018

Christinalichi TRAVEL 8 Comments

Krásné pondělí! Jeden z posledních článků z New Yorku je tu, a s ním zároveň i jedno z nejkouzelnějších míst, které jsem kdy navštívila. Top of the Rock je sice jedním z těch profláknutých, turistických míst, avšak ten zážitek za ty menší nervy rozhodně stojí. To, co ve vás návštěva a výhled na celé město zanechá, je nepopsatelné. Alespoň pro mě. Najednou se všechny myšlenky, starosti a obavy rozplynou a vy nevíte, kterým směrem se dívat dřív. Nevěříte? Vezmu vás prostřednictvím fotek s sebou!:)

Jak nejlépe začít šestý, poslední celý den v New Yorku? Správně, výbornou snídaní! Jack’s Wife Freda je za nás jeden z vůbec nejlepších podniků na snídaně v NYC! A pokud nebudete mít štěstí na místo (my jsme přišly a během minutky okamžitě zabrali poslední volný stůl venku), určitě stojí za to si počkat – i tu typickou půl hodinku. Fakt! <3

Šestý a poslední, sedmý den jsme foťák nechali v batohu a rozhodli se užít si New York offline. Prošli jsme si oblíbená místa, pokoupili dárečky a suvenýry, dali si další a další skvělé jídlo, objevili několik nových míst a kaváren a užívali si každičký jediný okamžik.

Jak už jsem nakousla v úvodu, poslední večer v NYC si žádal něco extra. Jasnou volbou byl západ slunce na krásném Top of The Rock. Lístky jsme si koupili předem online na 18:35 (za 110 dolarů pro dva), a tak jsme se krásně vyhli jakékoliv frontě. Co vám budu povídat, byla to nádhera. Myslím, že fotky mluví za vše. Jen jedna věc – škoda počasí – byl totiž tak studenej vítr, že jsem po hodině a půl jela dolů jako kus ledu 😀 doslova!

Byli jste na Top of The Rock při návštěvě New Yorku? Pokud plánujete výlet, rozhodně na tohle místo nezanevřete. Je to totiž nepopsatelná nádhera a já mám doteď v živé paměti krásné vzpomínky na město, které nikdy nespí! <3 Mějte krásný týden a brzy se vám ozvu s dalšími články – mám jich nachystaných tolik, až je nestíhám publikovat!

Pusu, K!

Share this Post

Comments 8

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 1. Ty fotky patří do magazínu!
  New York miluji. Po zhlédnutí tvých fotek, hned bych tam jela znovu. New York jsem navštívila v zimě, teď bych si přála ho vidět na jaře. <3

  1. Post
   Author

   my byli sice v dubnu, ale byla zima jak blázen 😀 já bych si přála vidět NY na podzim, kdy je ještě teplo:)

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!