The Roman Night

10:17 AM | October 16th. 2017

Christinalichi BEAUTY 2 Comments

Noc v Římě…Pamatujete, jak jsem slibovala, že vám brzy představím jednu voňavou, smyslnou novinku? Ano? Tak dnes to bude právě o ní. Své místo si zde totiž rozhodně zaslouží. Bohyně noci, nádherný Řím, ženskost – nejen tahle slova vystihují třetí parfém z dílny Bvlgari, nesoucí název Goldea The Roman Night. Společně s jejími dvěmi jemnějšími předchůdkyněmi tvoří perfektní trojici parfémů, které potřebuje každá žena. Jaké vůně máte rády? Jemné, květinové, výrazné, kořeněné?

Je těžké najít parfém, který nás bude provázet celým životem a bude s námi prožívat krásné chvíle i ty obyčejné všední dny. Já mám ráda spíše neobyklé parfémy. Výrazné, ale ne sprosté. Kořeněné, ale ne moc. Dřevité, ale zároveň s dotekem květin. Takové, ve kterých se cítím sebevědomě, krásně a zároveň výjimečně. Najít TEN parfém je běh na dlouhou trať, nicméně věřím, že každá z nás už jednou v životě měla vůni, které naprosto propadla. A pokud ne, nevzdávejte to! Stačí mít oči otevřené a zkoušet a zkoušet. Mít desítky parfémů je dle mého naprosto zbytečné, stačí dva, tři kvalitní parfémy, které mezi sebou můžete střídat nejen dle nálady, ale také podle příležitosti.

Goldea je kombinací všeho, co mám na parfémech ráda. Smyslná moruše, černá pivoňka, květinové srdce v čele s jasmínem, černé pižmo a pačuli. Voní tajemně a svůdně, pro mě ideální parfém na večer. A pokud máte občas sklony vybírat vůni podle flakonu (což je ale špatně! :D), tady rozhodně nebudete zklamané. Flakon je tak typický pro Bvlgari, že váš kosmetický stolek bude jedině zdobit. A tuším, že nejen proto si ho zamilujete!

Do Říma se sice momentálně nechystám, zato noc v Miláně se blíží (a ne jen jedna), a to je myslím fajn kompromis. Itálie jako Itálie, no ne? A tak už se nemůžu dočkat, až budeme s maminkou brouzdat nádhernými uličkami, vysedávat na sklence vína a u dobré kávy, užívat si slunečné dny a nasávat atmosféru města módy. A Goldea, ta jede se mnou! Pokud máte tipy na nějaké krásné (neturistické) místo v Miláně, sem s ním <3

S láskou, K!

Share this Post

Comments 2

    1. Post
      Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!