The Grand Mark

9:14 PM | September 11th. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 5 Comments

Krásný začátek týdne! Pondělí jsem se rozhodla začít skvělou snídaní, následným úklidem, což už se za zpříjemnění dne považovat moc nedá, a také menším ohlédnutím za letošním fashion weekem. A vezmu vás s sebou, protože to bylo úžasný! Letos jsem s účastí na fashion weeku upřímně moc nepočítala, to bych totiž nebyla já, abych doslova nezaspala. O akreditace si nepíšu a rozhodit sítě jsem jaksi zapomněla. Když mi ale přiletělo milé pozvání od šampaňského Mumm, odmítnout jsem jednoduše nemohla. A ani nechtěla! No a když se k tomu připojí možnost využít nádherného zázemí v hotelu The Grand Mark a ještě k tomu s Niki, pak už jste nadšené, natěšené a rušíte veškeré plány. Kdo by takovému rozmazlování odololal? Tuším, že málo z vás! Občas je fajn nechat se hýčkat a mít se pohádkově, nemám pravdu?

Zázemí během fashion weeku je jedna z těch věcí, kterou rozhodně oceníte. A ještě, když je jen kousíček od místa konání. Nemusíte tak cestovat domů a zpět, můžete se nechat rozmazlovat hotelovou snídání, nekonečným přísunem kávy a bublinek, užívat si krásné prostory hotelu, ať už je to hotelové SPA nebo zahrada s pávy a co je hlavní, užívat si přítomnost skvělých lidí. My si s Niki užily nejen super velkou snídani do postele, kterou jsme jedly pomalu celý den, ale mezi přehlídkami jsme si zaskočily do centra, na večeři ve čtyřech, do spa, které je nově otevřené – ach, to byla nádhera – a také jsme popíjeli šampaňské all day all night. Ale jak my říkáme, jinak nepijeme!

 

Mumm champagne

nádherné spa v The Grand Mark

Moc děkuji šampaňskému Mumm za pozvání na MBPFW a hotelu The Grand Mark za královské zázemí! Jsem nadšená z toho, že i když jsem v podstatě pražská, mohla jsem se na pár dní ocitnout mimo realitu a užít si hotel tak, jako nikdy předtím! Já už jen doufám, že se vám fotky líbily a příště už vám ukážu něco málo z fashion weeku! Pusu K!

Share this Post

Comments 5

 1. Paaaani, prenadherny fotky, tak to sis urcite moc uzila!!! Hlavne to spa a to jidlo vypada uplne bozsky a tobe to vsude moc moc slusi, v tech plavkach vypadas uplne skvele!
  S laskou,
  Sandra

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!