Simple

4:29 PM | September 4th. 2015

Christinalichi OUTFITS 16 Comments

Krásný pátek! Před námi je víkend a ten můj bude opět hodně nabitý! Pokud tedy vše vyjde podle plánu. Určitě ale nebudete ochuzeni o žádné články, naopak! V dnešním postu můžete vidět včerejší outfit. Pro někoho moc jednoduché, pro mě ale ideální. Jsem zastáncem jednoduchosti a cítím se v tom nejlépe. Nikdy jsem netíhla k tomu mít doma hromadu šperků a bižuterie (i když se přiznám, že toho doma mám poměrně dost na to, že je nosím výjimečně – kdo by totiž v obchodě odolal :D). Mně osobně stačí prstýnky, jemné jednoduché náramky či tenké řetízky nebo hodinky. Pokud ale na něco z toho zapomenu, nijak mně to nevadí, svět se nezboří :D. A víte co? Od malička jsem nosila náušnice a to do svých asi 17 let. A od té doby si je vezmu snad jednou, dvakrát do roka. Proč? Ani nevím, ale přijde mi, že s náušnicemi jsem někdo úplně jiný. A taky si myslím, že mi nesluší. Což je asi rozhodující :D. Ale zpět k outfitu. Jak tak koukám, dnes bych v tom už nejspíš zmrzla. Tyhle výkyvy počasí jsou vážně “super”. Asi je na čase se rozloučit s letními outfity a pomalu je začít nahrazovat těmi podzimními. Což mně osobně vůbec nevadí, protože konečně vynosím pořádně klobouky, jupíí jej! A celkově mě podzim baví právě díky podzimním barvám, to je něco pro mě! 😀 Ale na to, jak se najednou ochladilo a já mrznu si asi budu sama sobě stěžovat celý podzim, zimu a “jaro” :D. Co vy, máte raději léto se vším všudy nebo už jste natěšení na podzim?:)  Já osobně miluji léto, na vedra si nestěžuji (obvykle), ale letos se už na podzim docela těším!:)
Hezký zbytek dne, pusu K.


Top – Brandy Melville
Jeans, shoes, bag – Zara
Watches – Marc by Marc Jacobs
Sunglasses – RayBan

Share this Post

Comments 16

  1. Post
   Author
 1. Presne takove outfity miluju a take se v nich citim nejlip:) Jinak mame nejspis uplne ty same kalhoty:D Nikdy jsem bile nenosila, ale posledni dobou zacinam zjistovat, ze vypadaji skvele ke vsemu:)

  1. Post
   Author

   Jsou dobře kombinovatelné, ale taky je nosím jen když na ně mám náladu, třeba černý džíny jsou prostě klasika, která neomrzí 😀

 2. Klasika je nejlepšíí! Taky ji upřednostnuju a nikdy nezklame.. Sice nijak velká originalita, ale každý se cítí jinak v něčem.. Jinak podzimní barvy jsou nejlepší a taky se hrozně těším na ty outfity a všechno!! ♥ moc moc ti to sluší tady 🙂

  1. Post
   Author

   Děkuji!:) ono kolikrát originální neznamená geniální 😀 takže někdy je lepší být v tom, v čem se člověk cítí nejlépe, než zbytečně kombinovat a překombinovat, pak to ztrácí ten smysl:)

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!