Relax day

5:06 PM | March 27th. 2017

Christinalichi BEAUTY, FOOD, LIFESTYLE, OUTFITS 8 Comments

Krásné pondělí:) Nevím jak vám, ale mně tentokrát víkend utekl neskutečně rychle! Sice jsem toho udělala docela hodně a dokonce jsem stihla výlet do Hradce za mojí Gábinkou, kde jsme konečně měly čas a příležitost dát si skleničku vína (dobře, tři skleničky) a pořádně všechno probrat a povykládat si, zato mám ale pocit, že jsem díky posunu času nevyspaná a unavená. A proto se moc ráda vrátím ke dni, kdy jsem měla po celém dlouhém týdnu celý den volno. Fridaaay!

S Jančou, která se nedávno vrátila ze Srí Lanky jsme si naplánovaly oběd v mém oblíbeném Phill’s Corner. A protože jsem měla volné ráno, kromě toho, že jsme si udělali s mým nejmilejším pořádnou snídani jsem nezapomněla ani na důkladné čištění pleťi a na peeling, který se marně snažil získat si mou pozornost celý týden. Taky máte dny, kdy jste líné se i večer odlíčit? Jo, tak tenhle stav jsem měla celý týden já 😀 No, pojďme na fotkyy, dnes to bude takovej lifestylovej mix:)

Jak už o mně možná víte – a že jsem o tom určitě psala v beauty článcích, ráda si čas od času (a nebo skoro každý den) vyjdu ven bez nalíčených očí. Nejen, že je to pohodlné jak pro mě, tak pro samotné oči, ale při denním líčení pak klidně můžu sáhnout po výraznější rtěnce, a i přesto zůstane make-up jemný a decentní, což já ocením právě v ty dny, kdy se mi nic nechce a nejraději bych celý den zůstala v pyžamu a na oběd šla v teplákách :D. A další skvělá výhoda je ta, že rtěnka odpoutá pozornost od unavených očí – což se občas hodí, ne?

Mezi nejnovější přírustky do mé sbírky rtěnek patří i tekutá rtěnka Matte Shaker od Lancome, kterou jsem si zamilovala díky její konzistenci a snadnému nanášení. A co mě na ní baví nejvíc – a stopro bude i vás? To, jak během pár vteřin zmatní, drží na rtech a nehne se z místa. A taky jejich barevné odstíny, které jsou na léto prostě geniální! Taková Energy Peach hraje hned několika barvama a přijde mi, že na každém světle vypadá malinko jinak:)

Když jste hladový holky a oběd vám nestačil, dortík a prosecco není nikdy špatnej nápad! A tento malinovej cheesecake byl prostě skvělej! Celkově mám Phill’s Corner moc ráda, a to nejen kvůli krásnému světlému interiéru, kde skvěle zrelaxujete a naberete síly, ale také mají výbornou kávu a právě i dortíky:)

A nakonec můj #nicseminechce outfit…Volnější džíny jsem po dlouhé době vyměnila za skinny, k tomu nejoblíbenější mikina, kterou bych mohla nosit pořád a pohodlné tenisky, které nosím snad ke všemu. Občas, většinou právě o víkendu mám náladu na trochu jiný outfity než přes týden a tohle byl zrovna ten případ 😀 Kdo taky miluje šedý mikiny?

Outfit: Mikina, jeans – Zara, boty – Adidas NMD, kabelka – Mango, keychain – Brandy Melville, brýle – Rayban – optique.cz

No a vy utíkejte na INSTAGRAM, večer tam totiž najdete soutěž o jeden z těchto cute Matte Shakerů od Lancome – a odstín si vyberete vy sami! A pokud byste chtěli zvýšit své šance na výhru, na webu Jen pro ženy  probíhá soutěž taky! Pusu a mějte krásný začátek týdne!

Share this Post

Comments 8

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 1. Přidávám se k týmu šedých mikin 😀 Jinak teda nádherná barvička té rtěnky, kdybych je nosila, jdu do ní :))

  1. Post
   Author
 2. Boží článek zlato a úúžasné fotky♥ Po Matte Shakeru koukám už od jeho uvedení na trh:D Hrozně mě láká! A co se týče šedých mikin….jsem taky jejich hodně velkej lover O:)

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!