Red love

10:57 AM | October 21st. 2017

Christinalichi OUTFITS 6 Comments

Krásné sobotní ráno! Jaké máte plány na víkend? Počasí se nám trošku pokazilo, alespoň v Brně je ošklivo, takže to vidím na sobotu v peřinách se Sedmilhářkama, které nějak nemůžeme dokoukat – vždycky padnu únavou a vidím tak 5 minut :D, konečně vyřídím tolik odsouvané emaily, sepíšu vám článek z Milána a večer nejspíš zajdeme do kina. Máte tipy, co vidět?:) Dnes mám pro vás outfit, který jsme stihli s přítelem vyfotit ještě před odletem. Nemohla jsem se dočkat, až vám pořádně ukážu boty z Ecco, na které jste se mě na Instagramu tolik ptaly. Nedivím se, já si je zamilovala. Jsou kožené, pohodlné a jejich mírna špička mě baví, stejně jako jejich ideální podpatek. Na to, že jsem milovnice tenisek je nosím podezřele často! Ještě novějším kouskem v mém šatníku je červený svetr z Na-kd, který mě hrozně překvapil kvalitou i materiálem. Je hrozně příjemný, zahřeje a jeho červená barva mě baví! A zbytek už znáte:)) Co na svetr & boty říkáte?

 

 

 

 

Svetr – Na-kd, jeans – vintage Levis, boty – Ecco (Shape 45 pointy block), kabelka – Mango, keychain – Brandy Melville

Mějte krásnej víkend a nezapoměňte se podívat na web Jen pro ženy, aktuálně tam probíhá super soutěž o boty Ecco! Pusu, K!

Share this Post

Comments 6

 1. OMG, uplne miluju ten svetr a cervenou celkove tento podzim! Sice normalne nejsem na barvy, ale cervena a zluta me nejak chytly. 😉 No a k fotkam uz snad nemusim ani nic rikat. <3
  xxx, Sandra

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!