Red dress

9:47 AM | September 27th. 2017

Christinalichi OUTFITS 8 Comments

Nádhernou středu! Jak já se těšila na ráno, kdy vstanu brzy, ale ne zas moc, dám si oblíbenou pleťovou masku, uvařím si šálek kávy, k tomu konvičku zázvorového čaje – to abych konečně zatočila s nepříjemným nachlazením, připravím si podzimní kaši s fíky, zalehnu na gauč s knížkou, na kterou se chystám od Vánoc (minimálně), zapálím oblíbené svíčky a budu lenošit. Prostě jen tak lenošit. Protože člověk by měl občas vypnout, věnovat se jen sám sobě a tomu, na co nemá v běžné dny čas. Já tedy měla to štěstí, že jsem podobnou chvilku měla v pondělí, akorát večer. Díky jedné krásné akci jsem byla pozvaná do hotelu Four Seasons, kde jsem měla tu možnost užívat si celé apartmá sama samotinká a udělat si tak večer přesně podle sebe. A nebudu lhát, bylo to skvělý! Ale věřte mi, ke štěstí mi stačí i ten gauč a teplo domova! Momentálně jsem chytla tvořivou a pokukuji po dekoracích, kterými bych zase o něco zútulnila náš byt a naladila se tak na podzimní vlnu, která už nás bohužel/bohudík jen tak neopustí. Máte doma své oblíbené zákoutí? A čím si zútulňujete pokoj či byt vy?))

A abych byla o něco víc tématická, mám pro vás ještě jeden letnější outfit. Nejsem blázen a dobrovolně takhle po venku nelítám. Soudě dle bot je to asi jasné 😀 Outfit jsem využila hned na dvakrát. Poprvé plánovaně, kdy jsem tyhle červené šaty oblékla na promoci a podruhé neplánovaně, kdy jsem doslova letěla na Bvlgari večírek a měla na obléknutí asi pět minut. A myslím, že na obě příležitosti posloužily skvěle!

PS: Boty jsou extrémně nepohodlné, stejně jako všechny podpatky, které doma mám. A proto, zase za rok!

Šaty – Nautica, boty – Zara, kabelka – Gucci, šperky – Pandora & náramky Adebe, Brandy Melville

Mějte krásný den a já se budu těšit zase příště, u dalšího článku! Pusu,K!

Share this Post

Comments 8

 1. Nemám ráda stereotyp a když ve svém pokoji žiju 24 let, tak jsou změny potřeba čas od času udělat. 🙂 Nejvíce si hraji s osvětlením, tak mi přijde pokoj útulnější, když jsi po rozích zdí rozvěším bílé a žluté světelné řetězy. Mám staré skříně, tak jsem koupila tapetu, kterou jsem přelepila skříň, aby vypadala jako nová. 😀 Ráda chodím i nakupovat nějaké drobnosti, jako jsou rámečky na fotky, umělá květina 😀 a tak 🙂

  1. Post
   Author

   To je jasné, pamatuju si doby, kdy jsem bydlela u rodičů – pokoj jsem přestavovala rok co rok 😀 Teď už se snažím mít takovej neutrálnější styl a založit to hlavně na doplňcích, které můžu obměnovat a kombinovat mezi sebou:) A skvělý nápad se skříní, tyhle úpravy mě moc baví!!:)

  1. Post
   Author
 2. Botičky teda vypadají opravdu nádherně! Mě vždycky chytne vlna změny hlavně na podzim a na jaře. Ale jelikož se budu už brzy stěhovat, tak letos snad svůj pokoj už nechám být 😀 Ale nejraději mám takové jemné, zemité barvy…a světýlka! :))

  1. Post
   Author

   Jemné, zemité barvy…to jsem celá já! 😀 Pavli děkuju, boty jsou možná krásné, ale pohodlné tedy ne :D))

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!