Online picks

11:43 AM | February 8th. 2017

Christinalichi OUTFITS, Uncategorized 4 Comments

Šaty Zara (zde), Klobouk Tonak (zde), Sluneční brýle RayBan (zde), Chlupaté boty Asos (zde), Kašmírová šála Zara (zde), Džíny s volány Zara (zde), Aviator bunda Zara (zde), Biker bunda Uterque (zde)

Krásnou středu! Protože jsem od pátku ležela doma s chřipkou, asi po sto letech jsem stihla zkouknout snad všechny oblíbené e-shopy a musím říct, že bych si už teď vybrala spoustu kousků, nejen na zimu. Dnes mám pro vás tedy menší on-line inspiraci, všechny kousky jsem záměrně vybírala z nových kolekcí – jelikož kousky ze slev, které jsem měla připravené se některé dosti rychle vyprodaly. Jestli ale chcete tipy, kde mají největší slevy, pak mrkněte na Asos a nebo NA-KD! Tam totiž měli před pár dny třeba velvet lodičky za pár eur:) Určitě mi vědět, jestli vás nadchl nějaký kousek a případně jestli vás tyhle články baví:) A protože už je mi mnohem líp, brzy se snad už ozvu s outfitem! Pusu a mějte krásnej den.

Tričko AnineBing (zde), Svíčka Diptyque (zde), Rtěnka MAC (zde), Sukně Mango (zde), Boty Adidas Stan Smith (zde), Kabelka Zara (zde), Konturovací paletka GOSH (zde)

Share this Post

Comments 4

  1. Já tyhle články úplně miluju a zároveň mě je baví vytvářet <3 Taky jsem teď nemocná doma a projela jsem úplně všechny obchody a teď se jen držim, abych neutratila celou výplatu 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!