Love you mum!

8:38 AM | April 25th. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 10 Comments

Maminka…napadá mě spousta slov, které přesně charakterizují tu moji. Laskavá, úžasná, milující, krásná, cílevědomá, pro mě ta nejbližší, zároveň nejlepší kamarádka a úžasnej parťák. Blíží se nám květen a s ním i Den matek, což mě nutí se zamyslet, jak se dá spočítat všechna ta péče, starost, nervy a láska, kterou nám naše maminky dávají. Brzy jsem došla k závěru, že to vůbec není snadné, jak se zprvu může zdát. A nebo je. Jednoduše – vyčíslit to prostě nejde! Snad jen, milovat stejnou měrou. Maminku, ale i tatínka, sourozence, prarodiče, přátele, spřízněnou duši i životní lásku. A čtyřnohého mazlíčka. Každého, kdo nám v životě určuje ten správný směr a je pro nás jeho neodmyslitelnou součástí. Věřím a doufám, že většina smýšlí stejně:) Už jen proto se na Den matek snažím nezapomínat a ač je to jen svátek, je to krásná příležitost k oslavě. Nebo k darování spousty kvítí! Protože ženy a květiny…

Nádherná kampaň DO, se kterou přišla na jaře značka Pandora mě dostala okamžitě pod svá křídla, má totiž krásné poslání a vyzvdivuje, jak moc důležité je býti ženou. Sebevědomou, krásnou, silnou a hlavně přirozenou. Tou, která si má jít za svými sny. A přesně taková moje maminka je – vlastně, je ještě mnohem víc! Proto, starejte se o své maminky a věnujte ji minimálně takovou lásku, kterou dává ona vám. Oslavte její den!

Za nádherné focení děkuju té mojí mamííí, protože do něj šla s neuvěřitelnou energií a úsměvem! Za fotky, které zachytily nádherné (i vtipné) vzpomínky děkuju mému @vojtechzikmund!

Šperky z kolekce ke Dni matek – Pandora

Nezapomeňte na maminky a dejte jí alespoň velkou pusu! Protože láska je ten nejkrásnější dar, který můžeme dát. A ještě krásnější je ho dostat. Jedna pusa i pro vás!

Share this Post

Comments 10

 1. To jsou fakt nádherný fotky, úplně z nich srší upřímná radost 🙂 Maminka vypadá jako tvoje starší ségra :))

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 2. Kristy to jsi tak nadherne napsala!! A myslim, ze maminka z tebe musi mit strjne velkou radost jako ty z ni!! A ty fotky jsou uzasne♡ (a ten prstynek, co mas na prostrednicku je nejkrasnejsi!!!!)

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!