Liberec & Ještěd

8:43 PM | October 28th. 2017

Christinalichi OUTFITS, TRAVEL 4 Comments

Soboty v Praze jsou tak fajn. Většinou totiž máme s mým milým volno, a tak plánujeme výlety do krajů dalekých i nedalekých, odpočíváme, jíme (hodně), doháníme seriály z Netflixu, hrajeme si s naší britskou královnou, kafíčkujeme a zase jíme (a zase hodně) a prostě a jednoduše se máme fajn. Ta dnešní je sice jiná v tom, že na mě ze stolu pokukuje hora učení a encyklopedie mezinárodních vztahů, z mobilu na mě zase skáčou fotky, které čekají na edit a mně se tak hrozně nechce nic dělat a přeji si, aby víkend trval věčně. A tak vzpomínám na sobotu dva týdny zpět, kdy jsme se ráno spontánně rozhodli, že vyrazíme do Liberce. No, a já vás vezmu s sebou!

Botanická zahrada

svetr – H&M, kalhoty – Mango, boty – Adidas NMD, kabelka – Gucci, sluneční brýle – Miu Miu (optique.cz)

Po cestě domů jsme se stavili na Ještěd, což bylo trochu neplánovaný (a můžete si to odvodit i z mého outfitu, který byl silně nedostačující, alespoň co se vrstev týče :D) Šíleně foukalo, takže jsme si vyšlápli jen necelej kilometr z parkoviště a nahoře strávili hezkou půlhodinku. Já už se ale moc těším, až si Ještěd vyšlápneme kompletně celý, to mě totiž ba!

photo by Vojtěch Zikmund

Mějte krásnej víkend a když mi prozradíte své plány na neděli, budu moc ráda! Pusu!

Share this Post

Comments 4

  1. Post
   Author
 1. Liberec asi bude vždycky moje srdcovka, do teď jsem tam tři roky částečně bydlela 🙂 Ale nejradši mám stejně dlouhou ulici podél kolejí k zoo a kavárny ve městě 😀 Tyhle výlety z města jsou moc fajn :))

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!