iPhone random

8:41 PM | September 21st. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 12 Comments

Nejhezčí čtvrtek všem! Hlásím se vám s obrovskou omluvou za moji delší neaktivitu. Nebudu vám tvrdit, že jsem byla až tak zaneprázdněná, že jsem se nemohla ozvat nebo neměla sílu napsat pár řádků. Sice je fakt, že poslední týdny jsou časově náročnější, ale vymlouvat se na čas rozhodně nechci. Já jednoduše neměla moc co říct. Ne, že bych se nudila, to vůbec ne – naopak. Spíš jsem neměla chuť psát, a když už se psavá dostavila, pro změnu mě opustila kreativní – takže začarovanej kruh a věřím, že kdo z vás píše, tvoří, fotí nebo se věnuje jakémukoliv kreativnímu oboru, má to úplně stejně. Doufám, že mě pochopíte a neaktitivu mi odpustíte!:) A já vám za odměnu, pochopení a taky jen tak pro radost přináším fotkami nabitý random. A také menší ohlédnutí za těmi skvělými dny, které je radost si připomínat! Jste ready?

Poslední menší ohlédnutí za letošním Fashion weekem, který se konal ve Štvanici.

Bibloo champagne night

Svetr Zara, kožené kalhoty Topshop a jedny vlasy, které nutně potřebují ostříhat – a brzy se dočkají, juchuu!

Návštěva butiku Roberto Coin a můj favorit

Rezidence velvyslankyně Finska se jednoho krásného dne proměnila v oázu klidu a krásy! Nádherné prostory totiž sloužily k představení – nebo bude lepší říci znovuuvedení – finské značky pleťové kosmetiky Lumene, která prošla kompletní proměnou. Nádherné minimalistické obaly, přírodní složení všech produktů a láska k přírodě, to vše nabízí každý z produktů pleťové kosmetiky. S holkama jsme měly možnost si produkty vyzkoušet, osahat a rozhodnout se, bez kterých definitivně nemůžeme být. Já si jich vybrala hned několik a už se těším, až je začnu testovat a vám o nich napíšu víc! Cítím (doslova), že to bude nádhera!

Tuším, že řada SISU bude má srdcovka. Voní jako les a borůvky!

moje Gábi a její oblíbenec!

Další z milých akcí a to představení nové kolekce bot CCC s workshopem Aki.

A fotily se botyyy 😀

Vybírání nového makeupu v Lancome Institutu 

Premiéra v Cukrárně Myšák a jako správný holky jsme si daly vydatnou sváču 😀

Relax day a oblíbené masky ze Sephory 

Nike jóga s Klárou v Martinickém paláci byla skvělá a já už se nemůžu dočkat další lekce!

Možná by byla lepší fotka před, ale nevadí 😀 Jogínky v plné kráse!

A s mojí Gábinkou…parťák pro všechno <3

Sobotní promoce a já už jsem oficiálně Bc.! Původně se mi na promoci moc nechtělo, nakonec to ale byly příjemně strávené chvíle s rodiči a přítelem a já si uvědomila – zas a znova – jak jsou pro mě všichni neuvěřitelně důležití! Děkuju, mám vás ráda!<3

Šaty Nautica, boty Zara

Procházky Prahou

A zasloužený oběd v Meat & Greet

Mé oblíbené retro brýle Vogue z kolekce navržené Gigi Hadid 

O kosmetiku Artdeco můžete stále soutěžit na mém Instagramu! Tak šup:))

Kavárnu Mezi srnky jsem si hrozně oblíbila – nejen na práci, ale i jen tak na kávu. A tahle smoothie bowl z manga a banánu byla naprosto nepřekonatelná!

A mají skvělý flatwhite!

A hned po snídani na mě čekala obrovská výzva! Klárka, která vyhrála soutěž Marykay, získala kromě spousty krásných cen také nákupy v OC Nový Smíchov s fashion blogerkou. No a já si tuhle příležitost rozhodně nemohla nechat ujít. Byla to pro mě výzva, jelikož jsem nikdy takhle nikomu neradila a věřte, že je docela těžké najít tu rovnováhu mezi vašim osobním stylem a stylem “klientky”. Myslím ale, že se nám to hezky podařilo a doufám, že je Klára spokojená! Ač máme úplně jiný styl, snažila jsem se jí něco málo předat a zároveň ji nenutit k věcem, o kterých vím, že nemá ráda a nebude je nosit. Nakonec jsme nakoupily jak základní basic kousky, tak i kousky výraznější – což je dle mého hezký kompromis.

A pár dní na to další výzva…tentokrát jsem byla za modelku 😀

Hned po focení jsem utíkala na nádhernej event k představení nového Bvlgari parfému, který se konal ve skybaru Cloud 9 v hotelu Hilton. Vtipné bylo, že akce byla od 7 a já teprve o čtvrt na 7 přijela domů z focení – no, nachystala jsem se asi za deset minut a dorazila na minutu přesně 😀 Kromě skvělé přednášky o parfémech Bvlgari i o již zmiňované novince na nás čekal přípitek, spousta jídla, pití, skvělé prostory a také dlouhé hodiny povídání a smíchu! Moc děkuju za pozvání, bylo nám krásně!

PS: Ty zlaté makronky s příchutí salted caramel? Myslet na ně budu ještě dlouho 😀

Doufám, že se vám random líbil a dejte mi vědět, jak si zatím užíváte září! Pa!

Share this Post

Comments 12

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 1. Jéé to jsou moje sametové botičky, co jsem si koupila před týdnem!! 🙂 Zůstala jsem doma hledět s pravítkem v ruce, že mají 7 cm podpatek, jsou ohromně pohodlné! 🙂 No nemám pravdu? 🙂

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

   To jsem moc ráda Barčo!)) Občas ty randomy dělám častěji z důvodu, že se mi sejde šíleně fotek a taky proto, že chci být aktuálnější a ne psát o tom, co bylo před měsícem a půl 😀

 2. To je nášup fotek teda ❤️ Miluju tvoje random články ❤️❤️😍 Jste si s maminkou strašně podobné 😊 V čem prosím upravujes fotky, nebo jak děláš ze jsou tak čisté a krásné?

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!