IPHONE RANDOM

9:48 AM | August 13th. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 10 Comments

Zase tu máme neděli. Čas nám letí a já bych se s vámi ráda ohlédla za těmi krásnými dny, které jsem strávila s úžasnými lidmi – na cestách, v přírodě i ve městě. Jedno je jisté…jsem šťastná. Za to, že každý malý okamžik vytváří obrovské a silné vzpomínky a také za to, že mám tu možnost být součástí skvělých projektů, že mám možnost cestovat a být s lidmi, které mám ráda. Konec řečí, fotky řeknou víc!

Jeden deštivý večer ve SmetanaQ s Radu <3

Pár dní jsme s rodinkou a mým nejdražším strávili na chatě…Bez signálu (ale s wifi, jaká ironie :D), bez lidí a v obklopení krásné přírody (a několika hříbků)!

Tedy, neměli jsme moc štěstí, ale na omáčku ke stejku a bramboračku to překvapivě stačilo 😀

Narozeninová snídaně v oblíbeném Winefoodu <3

Dáreček od @topfashionmagazine! Moc děkuju!!

Outfit: off shoulder top – by tessie93 (Instagram), jeans – vintage Levis, boty – Adidas Stan Smith, brýle – Miu Miu – optique.cz

Holky, jdeme na kafe? 😀 Znáte to!

Styl & Interiér a nejoblíbenější grepová limča

37 stupňů v centru Prahy si žádá ledovou kávu…Bakeshop

Milá schůzka v Cafe Fin a božská rýžová kaše s mangem! PS: v Cafe Fin jsem byla poprvé, jako vždy, jsem pozadu 😀

Nikdy bych neřekla, že pro mě bude kosmetika odpočinkem či dokonce skvělým relaxem – špatné zkušenosti z dřívějška. Jednoho krásného dne jsem se rozhodla zajít do Lancome Institutu (mimochodem, nádherné místo) a objednala jsem se hned na druhý den, konkrétně na čistící kůru. Slečna byla nejmilejší, vše mi vysvětlila, popisovala, co zrovna dělá za proceduru nebo co skvělého mě ještě čeká. Kromě peelingu, bezbolestného a šetrného ďoubání, čistění, hloubkového čištění a masky jsem úžasně zrelaxovala při masáži rukou i obličeje a jednoduše jsem se po celé proceduře cítila jako novej člověk. Hodina utekla jak nic a mě se nechtělo odejít 😀 Jak já už se těším na konec měsíce. Mamince jsem totiž dala poukaz do Institutu k narozeninám a objednaly jsme se rovnou spolu. A na hodinu a půl, juch!

Po kosmetice jsem měla v plánu být doma a pokračovat v odpočinku. To by se mi ale nesměla ozvat Káťa s tím, jestli nechci dát kafe a véču. Nemusím vám říkat, že jsme u kafe neskončily 😀 Vlastně, skončily jsme těsně před půlnocí v Las Adelitas (a ještě předtím ve Špejli na skvělém Gin&Tonicu)!

Miluju náramky, které mají nějaký význam. Vlevo: friendship náramek, kterej jsme si s Gábinkou vyrobily na Colors, uprostřed: friendship náramek s Kristýnkou, kterej jsem nám dovezla z Brandy Melville, vpravo: náramek z Rinor, který máme stejný s přítelem (on má černý)

Nejkrásnější západ slunce na festivalu Hrady, na který jsme vyrazili o víkendu s přáteli.

hrad Rožmberk

Po delší době jsem se vrátila k Nike Training Club

V pondělí jsem vyrazila za Gábinkou do Hradce a v podstatě jsem si tak prodloužila víkend. “Náš víkend” jsme pojali akčně i odpočinkově. Samozřejmě nemohlo chybět skvělé jídlo, takže oblíbený Cook byl jasnou volbou!

Gábi mě vzala na Bílou věž, která prošla rekonstrukcí (jo, už to bude asi dýl :D) a já se trochu obávala mého strachu z výšek. Z věže byl ale nádhernej výhled (a ani jsem se nebála :D), takže si můžu odškrtnou další krásné místo z mustvisit listu!

Outfit: top – Zara, kraťase – vintage Levis, boty – Adidas NMD, brýle – Miu Miu, kabelka – Gucci

Gabča a její snídaně <3

Hned z Hradce jsem doslova letěla na event Wildhub, který vznikl ve spojení se švédským ciderem Kopparberg. Celý nápad, spojit švédský cider s přírodou, udržitelností a módou mě nadchl, takže jsem pozvání na akci přijala moc ráda. Nakonec jsem vzala i přítele a před akcí se sešla s Veru, takže super společnost byla zaručena.

Kromě odtajnění kolekce se povídalo o upcyklaci, udržitelnosti, stylu, řetězcích, osobitosti a snaze něco změnit. Nemusíte se hned vzdávat všeho, co máte z řetězců, ani se nemusíte navždy zříct nákupů…Stačí jen trochu přemýšlet nad tím, co děláte a jak to děláte. A hlavně, chtít něco změnit. I kdyby jen trochu, každá snaha se počítá. Chtěli byste nějakej spešl článek na tohle téma? Třeba jak to vnímám já nebo které projekty či značky u mě vedou a stojí za zmínku? Celé téma mi totiž rozhodně není cizí, a ačkoliv mám z řetězců spoustu věcí a čas od času se nákupům v nich neubráním, pořád se u nákupu snažím přemýšlet – co vlastně kupuju, z jakého materiálu daná věc je a hlavně, zda za to kousek opravdu stojí a bude mi dělat společnost i několik let. I přesto ale u mě sekáče a různé trhy stále vedou a z věcí mám pak nejen větší radost, ale i lepší pocit.

Na celou kolekci se můžete podívat ZDE!

To je pro dnešek vše, mějte krásnou neděli! Pusu!

Share this Post

Comments 10

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!