IPHONE RANDOM

5:11 PM | June 29th. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 12 Comments

Krásnej čtvrtek holky! Jsem zpět a ani nevíte, jak moc mi blog chyběl! Jak už jsem vám před pár týdny psala, na konci června mě čekaly státnice a to byl důvod, proč se po mě na chvilku slehla zem – tedy, v tom online světě a hlavně tady. Tím, jak jsem často (no, spíš každou chvíli) myslela na to, co bych chtěla přidat a nafotit, jsem vždy hoodně lehce sklouzla k prokrastinaci. A tak jsem se rozhodla, že bude nejlepší prostě vypnout – úplně. Instagram, blog, mail a vše, co by mě mohlo nějakým způsobem svádět k podvádění učení s telefonem. Aplikovat tohle pouze týden před státnicema? Ano, nedostačující a hodně nervující 😀 Učení dnem i nocí, záchvaty paniky, brek, stres, pocit, jak jsem k ničemu a do toho neustále staženej žaludek…tohle vše mě už tak týden a půl provázelo a já si začínala myslet, že tam snad ani nepůjdu. Už samotnej fakt, že 26 děláte státnice a 27 odlétáte na 3 týdny pryč byl docela nervující 😀 ALE…ten stres a ty hodiny a týdny strávené v papírech se vyplatily! A já tak mohla odletět s čistou hlavou, s vidinou dlouhéého léta a ještě jako slečna bakalářka. Ten pocit, kdy jsem měla v papír ruce, že to klaplo byl opravdu k nezaplacení a doteď vlastně je. Cítím úlevu, radost a volnost.

Jednou z věcí, co jsem nechtěla udělat, bylo psát o státnicích 😀 Ale když už tady bylo takové mrtvo, chtěla jsem vám říct mé důvody, proč tomu tak bylo – a myslím, že vám to i dlužím – za tu trpělivost a pozitivní odezvu! Jste skvělé!! Teď akorát sedím na terase u bazénu, s vínem v ruce a přemýšlím, jak nejlíp zrealaxovat – kromě toho, že vám píšu random:) A tak jsem se rozhodla dát si ještě pár dní volna – vlastně za to může i fakt, že jsem se nechtěla tahat s jedním foťákem, když mi za chvilku přiletí muž s foťákem druhým. Takže mě sledujte na Instagramu, kde budu aktivní – a tady vám to vynahradím právě po příletu mé drahé polovičky:)) Protože co vám budu povídat…moře, sluníčko, palmy a skvělá nálada dobíjí baterky! A hlavně, Španělsko je děsně fotogenický! Jdeme na random?

Už je to nějakej ten týden, co jsme s mužem vzali Gábi na chatu a udělali si skvělej odpočinkovej den – kterej jsem mezi učením nutně potřebovala!

A ještě před grilovačkou jsme si šly s Gábi hezky zaběhat – z kopce do kopce, z kopce do kopce 😀 3 km done!

#oootd – prej do města 😀

Benefití akce byla skvělá! Slečna mi udělala nádherné obočí, pokecaly jsme s holkama – s drinkem a cukrovou vatou v ruce a na střeše Fashion clubu jsme pak s Verčou vyfotily outfit

Outfit: šaty – Mango, boty – Asos, kabelka – Mango, keychain – Brandy Melville, brýle – Rayban – optique.cz

Nejlepší zrmzka v Brně (ve “vozítku” na Svoboďáku, naproti parfumerii Fann)

Angelato a milovanej kokos

Ve čtvrtek jsem zaskočila na akci Hair Fashion Night, kterou pořádal Loreal professionel v Českém muzeu hudby. Byla to super příležitost se odreagovat a vidět se s holkama ještě před státnicema a hlavně před odletem…Kromě kadeřnické show jste se na akci mohly nechat učesat či nalíčit v make-up stánku Lancome a dát si skleničku výborného prosecca. Já jsem bohužel kvůli učení nestihla ani líčení, ani účes, zato skleničce prosecca jsme neodolaly! Děkuju Cosmopolitanu za pozvání!

Oslava ve Winefoodu <3

Moje opora a podpora!

A v úterý večer nás čekal let směr Valencia!

Outfit: šaty – Nautica, boty – Zara, brýle – Miu Miu – optique.cz

Posílám pusu a nezapomeňte mě sledovat na Instagramu, kde se budu snažit být co nejvíc aktivní! Adios <3

Share this Post

Comments 12

 1. Zasloužíš si odpočinek víc než kdy jindy, tak užívej na maximuuum♥ Ale až přiletí Vojta, tak musíte fotit ostošest 😀 A už se těším i na naše akcičky!!! :*

  1. Post
   Author
 2. Ahoj Kristi, gratuluji k úspěšným státnicím. 🙂 Popravdě člověk tě vidí jaké si oblékáš každodenní outfity, ale mě by třeba zajímalo jak ses oblékla na státnice? 🙂 Máš vysloveně nějaký outfit pro takové příležitosti nebo sis vzala něco,co nosíš i běžně? 🙂

  1. Post
   Author

   Zuzi moc děkuju!!:) Já chtěla státnicový outfit vyfotit, ale v té euforii jsem na to dočista zapomněla 😀 Nicméně, měla jsem bílé šaty těsně nad kolena a k tomu béžové lodičky 🙂 Jinak se snažím nosit věci, které dokážu vzít třeba s teniskami v běžný den…samozřejmě, přizpůsobím to dané příležitosti – třeba právě doplňkama, vhodnýma botama a kabelkou:) Mám spoustu věcí, které nosím jen občas, to jsou právě ty slušnější/formálnější kousky – ale tentokrát jsem se chtěla cítit maximálně svá, proto jsem sáhla po oblíbených šatech))

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!