iPhone random

10:30 AM | May 9th. 2017

Christinalichi FOOD, LIFESTYLE 9 Comments

Krásné úterý! Po skvělém prodlouženém víkendu mám pro vás random, který je jako obvykle docela obsáhlý. Všimla jsem si ale z vašich reakcí a komentářů, že čím víc fotek, tím líp, takže doufám, že se vám i dnešní bude líbit stejně jako ty předchozí:) Víkend v Brně byl jak jinak než úžasnej. Stihli jsme akci, na kterou nás rodiče berou už několik let, menší výlet, kde nás překvapila nekončící bouřka (když se tak poslouchám, tentokrát jsme měli na počasí fakt štěstí :D). Kromě toho jsme strávili příjemnej čas s rodinkou a pořádně nabrali síly na následující týden. Jak jste se měli vy?:) Nebudu to protahovat, jdeme na fotky! A na konci mám pro vás jednu “pozvánku”!

Další z oblíbených smoothie kombinací – Banán & Ananas & Borůvky & Maliny

V aktuálním čísle Harpers Bazaar a Cosmopolitan s mojí K<3

Akce v Soho Prague jsou vždycky nádherné! 25. narozeniny Raffaello jsem si užila tak napůl – vlastní vinou ovšem…Organizace byla na jedničku, stejně tak společnost (Gábinkaa <3), bohužel jsem ale byla marod a jaksi jsem to neodhadla. Ve Špejli, kam jsme se poté přesunuli jsem přišla o hlas a další týden ležela v posteli s kašlem…Ponaučení pro příště: Když se necítíte dobře na sto procent, zůstaňte doma 😀 FAKT!

Špejli, kam jsme zašli po večírku v Soho, jsme si naprosto zamilovali! Interiér je hrozně příjemnej, stejně tak obsluha – milá a přátelská. Původně jsem chtěla na doporučení kamarádky vyzkoušet Gin & Tonic, bohužel jsem díky již zmiňovanému “výpadku” hlasivek musela otestovat zdejší zázvorový čaj :D. Co se týče jídla, na výběr máte hned několik druhů tapas – jak slané, tak sladké. Celý koncept mě hrozně příjemně překvapil, je to přesně to místo, kam si rádi zajdete s přáteli na drink & něco k snědku. Znáte Špejli?:)

Donuty a sladké často nejím, jednou za čas (většinou právě, když jsem nemocná) mám ale chuť na něco nezdravého. Donuty z Mr. Donut jsou naprosto geniální! S přítelem jsme naznali, že příchuť cheesecake nemá konkurenci! A když se rozdělíte s rodinou, už to takové hřešení není:D #hubnemedoplavek?

Winefood a jejich DOKONALÝ dortíky!

Žehličku na vlasy jsem už akutně potřebovala – schválně vám na Instastories vyfotím, jak dopadla má stará žehlička po asi 4-5 letech používání. Když jsem s ní žehlila naposled, dokonce “hlásila” error – je to vůbec možný? 😀 Na tuhle Philips jsem měla zálusk už od října, kdy jsem fotila FB kampaň pro Philips a měla možnost si všechny produkty pořádně vyzkoušet. No, nebudu předbíhat, chystám pro vás vlasový článek 🙂

Zastávka na sváču v Cacau – tentokrát mě obsluha mile překvapila!

Všechny fotky z akce Philips TV najdete zde🙂

Čarodějnice o týden později! A ještě jednou zdravím Páťu, která mě přišla pozdravit s tím, že čte můj blog…Je to neuvěřitelný, jak moc to člověka dokáže potěšit! Společně jsme pokecali, dali drink, pár panáků a zasmáli se nad tím, že vlastně ani zdaleka něměřím dva metry, jak to prý z fotek vypadá 😀 (mimochodem, častá otázka – měřím 169 cm)

Občas tu práci mému milému závidím! A tak jsem si to focení aut taky zkusila 😀 Tenhle Lexus krasavec se fotil opravdu snadno!

Co dělat, když je v pondělí svátek a vy máte volno? Výleeet! Doporučuju si ale předem zjistit, jak to vypadá s počasím. Zmátlo nás ranní sluníčko a příjemných šestnáct stupňů. Celou story si můžete přečíst na Instagramu…a nebo taky ne, fotka totiž mluví za vše 😀 Vzali jsme to ale s humorem!

Stal se vám za poslední týden nějaký funny zážitek? Určo mi napište, ráda se pobavím! Pusu!

PS: Brňáci, kdo se chystá na víkendový (12-13. května) Burger festival u Vaňkovky? Určitě se zastavte na burger u JR.Club & Buddy Street 23, nějakou chvíli tam budeme fotit (a jíst) a moc ráda se s vámi uvidím!

Share this Post

Comments 9

 1. Haha, tak dvoumetrova Christy pobavila 😀 S Gabinkou a Katou jste kocicky, opravdu teda ! <3

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 2. Nejoblíbenější mix fotek :)) Smoothie s ananasem jsem už dlouho neměla, takže příští sváča je jasná 🙂 S tím deštěm se mi stalo něco podobného, akorát jsem promokla úplně na kost 😀 Aspoň jste to vzali s humorem 🙂

  1. Post
   Author
 3. Vis kdy si tvuj random ctu? Kdyz jsem posilnena Aperolem a mirim od tebe do Hradce O:) 😀 A jinak skvele fotky, taky jsem za, ze cim vic fotek tim lip!!

  1. Post
   Author
 4. Jee, taky zdravím! Nejlepší je si naživo ověřit, že “člověk z internetu”, je stejně milej naživo jako na obrazovce.
  A tohle jsou fakt nejlepší články. 🙂
  P.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!