green sweater

10:20 AM | February 13th. 2018

Christinalichi OUTFITS 10 Comments

Krásné úterý! Po super prodlouženém víkendu, kdy jsem tady měla mamču s bráškou a užili jsme si společně nádhernou Prahu, se vám hlásím s outfitem. Ty vás totiž dle reakcí baví společně s cestováním nejvíc – a to mám obrovskou radost! A protože mám tento článek rozepsaný už několik dní a vždycky k němu něco napíšu, a pak to zase obratem smažu, raději se dnes nebudu nijak víc rozepisovat a delší texty si nechám zase pro příště, až to v té hlavě opravdu bude:) Outfitu však pár slov věnuji. Bundu považuji za super kup – je nadčasová, zdá se kvalitní, je to velikost L (což mi vůůbec nevadí, naopak si myslím, že některé kabáty a bundy nemusí být nutně ve vaši obvyklé velikosti), krásně hřeje, hodí se ke všemu a navíc jsem ji sehnala za skvělou cenu. Dalším super kouskem je zelený svetr z Nauticy, který má nádhernou barvu, a na to, že vypadá tence, hřeje krásně. Některé kousky je jednoduše lepší kupovat kvalitnější – nejen, že vám déle vydrží, ale samotný materiál vás překvapí tím, jak je příjemný. A to nemluvím o tom, jaká je životnost takových věcí. U svetrů to platí dvojnásob! Po zkušenosti, kdy jsem schytala alergickou reakci po novém svetru (podotýkám, vypraném!), se mnohem víc zajímám o složení, i když vzhled i cena někdy láká víc, než je zrovna třeba. A to je myslím fajn krok k budování kvalitiního, nadčasového šatníku:) Zajímal by vás článek o tom, co a jak nakupovat ve slevách?

bunda – Zara, svetr – Nautica, jeans – Zara, kožené boty – Ecco, kabelka – Zara

Mějte krásné úterý a nezapomeňte oslavit zítřejšího Valentýna – já sama ho nerada slavím, ale pokud to je důvod k velké snídani či večeři s přítelem, kamarádkou či maminkou, skleničce šampaňského nebo k nějakému hezkému výletu, pak se to počítá! A nezapomeňte, že láska se má slavit každý den – ne jednou za rok! Pusu!

Share this Post

Comments 10

  1. Post
   Author
 1. Strasne moc ti to slusi, jako vzdy! To uz ani neni potreba komentovat, vzdycky perfektni!!! <3 Zelena neni uplne moje, ale ten svetr je fakt bomba!
  S laskou, Sandra

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
 2. Máš určitě Kristy pravdu tím, že do některých věcí je potřeba i investovat. 🙂 Outfit je hezký :), jen pro mě zelená barva je snad jediná barva se kterou jsem se ještě neskamarádila a necítím se v ní. 😀 Určitě mě potěší jakýkoli fashion článek, třeba i tom jak nakupovat ve slevách! Těším se 🙂

  1. Post
   Author

   já neměla ráda zelenou a oranžovou, ale musím říct, že se těch barev teď už tolik nebojím 😀 a moc děkujuu!))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!