Elite model look

8:44 PM | September 1st. 2017

Christinalichi OUTFITS 8 Comments

Přeji krásný pátek! Je před námi první zářijový víkend, jaké máte plány?:) Mě čeká takovej menší výlet do Vídně a od neděle už pak MBPFW s Niki a několik dalších příjemných akcí. Mimochodem, je tu někdo, s kým se ve Štvanici potkám? Ještě, než zahltí Instagram a blogy fotky z fashion weeku, chtěla bych vám ukázat outfit, ve kterém jsem vyrazila na finále Elite model look 2017. Akce se konala v nádherném Španělském sále Pražského hradu a dodržení dresscodu bylo tedy víc než na místě. To bych ale nebyla já, abych shánění šatů nenechala na poslední chvíli. Samozřejmě, že mě dresscode black tie lehce vystrašil – protože za a) moje skřín skrývá spíš pohodlnější a nositelnější poklady (v překladu, volné věci, tenisky a zase tenisky) a za b) sehnat něco den před akcí je přece jen trochu oříšek. Ale povedlo se a já převelice děkuji butiku Karl Lagerfeld za záchranu! Sice jsem plánovala o něco (víc) barevnější outfit, jak je ale známo, plány se občas mění :D!

Šaty – Karl Lagerfeld (Myslbek), boty – Zara, kabelka – Uterque

photo by Vojtěch Zikmund

Mějte krásnej víkend a nezapomeňte sledovat Instagram, kde se budu snažit být během víkendu mnohem víc aktivní! Pusu!

Share this Post

Comments 8

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

   Moc ti děkuju, jsi moc milá!! Byl to fajn večer, ale musím uznat, že to bylo hlavně díky lidem, se kterými jsem tam byla))

 1. Ty šaty jsou opravdu neskutečné, hrozně ti sluší i elegantní styl oblékání, ikdyž pro tebe to není to pravé ořechové 🙂

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!