Augustiniánský dům

12:06 PM | August 4th. 2018

Christinalichi TRAVEL 4 Comments

Když nám s Niki přišla pozvánka z Augustiniánského domu v Luhačovicích, zda u nich nechceme strávit pár dní, s odpovědí jsme neváhaly ani minutu. Vidina prodlouženého víkendu mimo Prahu, v krásném hotelu v blízkosti přírody, s welness, spa a spousty dobrého jídla se nám zamlouvala okamžitě. V diářích jsme si tedy bookly tři červnové dny a od dubna se na náš menší výlet ve čtyřech těšili! A oprávněně!

Ihned po příjezdu jsme s radostí využili nádhernou letní terasu a dali si “welcome” drink – levandulové prosecco bylo dokonalé! A pozor, s čerstvou levandulí z jejich zahrady smyslů! A protože jsme do Luhačovic dorazili až odpoledne, rozhodli jsme se po zbytek dne jen relaxovat a užívat si nádherného prostředí hotelu. Poseděli jsme u drinku, prošli si Zahradu smyslů, která nás okouzilila na první podívanou (a první ochutnání rybízu) a těšili se na degustační večeři.

Degustační večeři o třech chodech si můžete přiobejdnat k pobytu a já vám ji s nadšením můžu doporučit! Ačkoliv nejsem typ člověka, který by restaurace tohoto typu běžně vyhledával, kupodivu jsem byla příjemně překvapená. Čeká na vás předkrm, salátový bar po celou dobu večeře, hlavní chod a dezert. No, naše pupky byly spoko! 😀 A vaše budou taky! Navíc, musím vyzdvihnout obsluhu, která byla moc ochotná a po předchozí domluvě nám upravili menu dle našich požadavků (přítel je alergik a Miuš vege).

předkrm, tataráček z lososa s jablečným pyré!

Dále máte na výběr z dvou hlavních chodů – já zvolila kuřecí supreme s polentovou kaší, ostatní si dali těstoviny

Sladká tečka nakonec? YES! Pistáciový cake s jahodovou zmrliznou byl vynikající

 

 

Milovníci snídaní sem! Protože ty v Augustiniánu umí perfektně!

Po snídani jsme se rozhodli, že konečně prozkoumáme hotelové SPA. Masáže jsme si bohužel nestihli zarezervovat, nicméně, skvěle jsme zrelaxovali v bazénu, v sauně i venku na terase – střídali jsme dvě sauny ze čtyř, milovníci saunování si zde rozhodně přijdou na své.

 

Ráj na zemi!

 

procházka městem

Další večer a další skvělá večeře!

Po večeři jsme vzali šáňo a šli si sednout do nádherné Zahrady 6 smyslů…a smáli jsme se a smáli!

naše oblíbená fotka s názvem: Nikča odchází!

a nesmí chybět “naše romantická”, za kterou děkujeme Miuš!

Byl to skvěle strávený čas a já moc děkuju holkám (a Vojtímu) za úžasnou společnost! A společně velké díky Augustiniánskému domu za perfektní servis, jídlo, prostředí a vlastně, za vše!

Navštívili jste někdy Luhačovice? Jak se vám město líbilo?:)

Pusu, K!

Share this Post

Comments 4

    1. Post
      Author
  1. Aa vidim ze jsi navstivala muj rodny kraj 😀 v Luhačovich jsem parkrat uz byla ale jen jsem se po lazenskem meste prochazela 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!