Ski time – Day 2 – 4

9:55 AM | March 19th. 2017

Christinalichi TRAVEL 10 Comments

Krásnou neděli! Jak si užíváte víkend?:) My jsme s přítelem od soboty v Praze a už teď mi ten týdenní relax spojený s lyžováním, užívání si sluníčka, SPA, rodinky, přítele a čerstvého vzduchu moc chybí! Upřímně, návrat do reality bude krutý – velmi! Od pondělí mám totiž tolik práce a akcí, že už teď nevím, kam dřív skočit a do čeho se pustit dřív. Do toho škola a psaní bakalářky, no jupíí jej…určitě to sami moc dobře znáte! Pro dnešek bych ráda ještě zůstala jednou nohou v Tarvisiu a tou druhou v Sella Nevea, což jsou italská střediska, kde jsme nakonec celé tři dny lyžovali. Na výběr jsme jich měli hned několik, do užšího výběru jsme jich dali asi pět a z toho jsme nakonec vybrali právě tyhle dvě. A volby nelitujeme! Chcete si taky užít trochu sluníčka? Tak mrkněte na fotky, počasí nám totiž opět přálo:))

Tarvisio

Tarvisio už jsme jednou navšítivili, konrkétně minulé léto (článek ZDE). Neumím se rozhodnout, jestli je středisko kouzelnější v zimě nebo v létě, v obou případech je to tam totiž nádherný! Sjezdovky jsou sice na můj vkus trochu pohodlnější, na druhou stranu, když je vás pět a snažíte se na sebe čekat – stejně jako my – až tak moc to nevadí. Do toho si užijete taky trochu výšlap a fitko, protože sjezdovky, na kterých jsme jezdili na sebe nenavazovali, takže jsme museli šlapat po svých. Za odměnu na nás ale čekala výborná restaurace, kde si dáte skvělé italské těstoviny i Aperolspritz přímo s výhledem na zasněžené vrcholky:)

Sella Nevea

Sella Nevea – středisko, ve kterém jsme byli úplně poprvé a co je hlavní, rozhodli jsme se pro něj pár minut před odjezdem na svah. Původně byl totiž v plánu Nassfeld, jak jsme si ale den předem zjistili, nebylo to od ubytka zase takovej kousek, jak se zdálo. No a trmácet se skoro sto kilometrů se nám moc nechtělo. Proto padla volba na Sella Nevea. Kabinka vás vyveze úplně nahoru a tam se pak můžete rozhodnout, zda budete lyžovat na italské straně a nebo vyjedete ještě výš na slovinskou stranu (na Bovec). My samozřejmě vyzkoušeli obě strany a musím říct, že jsem tady z toho byla nadšená! Skoro prázdné svahy, co víc si přát?:)

Photos by @vojtechzikmund

Doufám, že se vám fotky líbily a budu moc ráda, když mi dáte vědět, jaké jsou vaše oblíbená lyžařská střediska a jestli jste tým lyže nebo tým snowboard – u mě už asi víte!:D Pusu a mějte krásnou neděli:))

Share this Post

Comments 10

 1. Ty jsi taková princezna i na lyžích♥ Opět úžasné fotky! A myslím, že u vás možná i nevadí, že musíte na zbytek rodiny čekat….aspoň se stihnout udělat nějaké fotky ne?O:) 😀

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!