iPhone random & Fann Press Day

4:18 PM | February 22nd. 2018

Christinalichi BEAUTY, FOOD, LIFESTYLE 10 Comments

Krásnej čtvrtek! Dnes mám pro vás další únorový random a musím říct, že jsem se až podivila, kolik jídla se v něm tentokrát objevilo 😀 Ale, mám pro to jednoduché vysvětlení – jídlo naprosto miluju a jestli je něco, za co s přítelem utrácíme nejvíc (kromě cestování), pak je to právě jídlo! Z větší části si vaříme doma, ale příležitost dát si skvělou snídani nebo večeři se vždycky snadno najde. A to hlavně s rodinou nebo přáteli! Jak tak ale brouzdám Instagramem, spousta z vás je na tom úplně stejně 😀 Mám tady nějakého #foodlover? Mimo jídlo mám pro vás také několik oblíbenců z tiskovky parfumerie Fann! A prozradím, že se máte na co těšit!

parfémy Jo Malone jsou láska a já už hrdě “nosím” dva! a oba jsou úchvatné!

v Butiku Optique jsem si byla vyřídit dioptrické brýle (na práci) a naprosto se zamilovala do několika slunečních…co říkáte na tyto Raybany? na Instagramu jste hlasovali poměrně vyrovnaně, nakonec ale o pár hlasů zvítězily, jupii 😀

burgery v Hillbilly

procházky Prahou a kavárna Nový svět na Hradčanech

chia kokosová kaše podle Bju Kitchen

schůzkování a nejkrásnější Vermont lounge

Vapiano s Gábinkou <3

banana bread v procesu

večeře s mamí a bráškou

s maminkou

NEJLEPŠÍ brunch v La Bottega Linka

květiny z Givelo, obal Richmond&Finch a nejoblíbenější Velvet rose od Jo Malone

cestovní deník, který je naprosto perfektně řešený a letos se mi bude obzvlášť hodit! Ostatně, už jsem o něm básnila na Instagramu ve stories! A pokud se vám líbí tak moc jako mně, můžete využít 10% slevu s kódem “christina10” na váš – kreativní – svět, kde deníky sežente za super cenu a v různých designech/velikostech!

rychlé kafe s Veru před akcí Tonaku

představení limitované kolekce klobouků Tonak by Barbara Nesvadbová 

já si naprosto zamilovala tuto velvet kapitánku, co na ni říkáte?

a tento červenej klobouk z klasické nové kolekce? ach!!

burger & family time v Buddy Street 23 <3

TAK roztomilé překvápko od Lancome!

ladím s kožíškem 😀

Cafe Momenta s kamarádkou

v týdnu jsme s Gábinkou vyrazily na kafe & Press day – představení novinek – parfumerie Fann...celá akce byla moc hezká a už teď vám můžu prozradit, že vás čekají v průběhu jara opravdu skvělé novinky ! Co mě však zaujalo nejvíc?

GOSH má skvělou kosmetiku, to je bez debat a nejednou jsem vám o ní psala. Mezi mé top produkty patří rozhodně tento Primer pod make-up, který se přizpůsobí odstínu vaší pleťi a perfektně ji projasní, dále klasika v podobě řasenky Rebel Eyes, která společně s řasenkami od Benefitu a Lancome strčí všechny ostatní do kapsy, a v neposlední řadě nejlepší matná rtěnka Liquid Matte Lips, která drží jak blázen a je za super cenu! Abych ale přešla k těm novinkám! 😀

Mimo dekorativku se GOSH zaměřil i na pleťovku nebo nové štětce! Mě ale ze všeho nejvíc zaujaly tyhle DROPS, které seženete ve 4 variantách – já jsem nadšená z těch zesvětlující (a pak samozřejmě i ztmavující). Mít pouze jeden odstín make-upu na celý rok? Tomu říkám luxus! V zimě vám tyto kapky pomůžou make-up zesvětlit, a to bez toho, aniž by změnil svoji texturu. S druhými, ztmavujícími kapkami pak naopak můžete svůj make-up přirozeně ztmavit a nemusíte si tak pořizovat další make-up na léto/podzim.

na novinku Mother Dirt AO+Mist jsem hodně zvědavá, stal se totiž prý naprostým must have v Americe a vy jej seženete v parfumeriích Fann naprosto exkluzivně (pak je k sehnání už jen v Londýně). Je to hodně multifunkční produkt a já vám o něm napíšu víc hned, jak ho pořádně otestuji. Je však vhodný pro všechny, které trápí mastná pleť, akné, nadměrné pocení/zápach, ekzémy, zvýšená citlivost pokožky a další. Jeho použítí je naprosto multifunkční, je vhodný i pro děti a jeho hlavním úkolem je zlepšit celou pokožku. Jste zvědavé?

svíčky DW Home

tělová kosmetika Fikkerts

největší radost jsem však měla z mé oblíbené české přírodní značky Ushuaya – miluju každý jejich produkt, který jsem zatím měla možnost vyzkoušet i celou filozofii značky!

nejlepší tělový olej s nejkrásnější vůní ever!

tyhle malé “kabelkové” krémy na ruce značky Pielor budou k dostání ve Fannu někdy v dubnu – cena 69,- Kč!

EMA s Gábinkou

středeční jóga

#afteryoga krupicová kaše v Myšákovi s Niki

najdi hlavu 😀

holčičí večer s kamarádkama ve Winefoodu

Mějte krásný zbytek týdne! Pusu!

Share this Post

Comments 10

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!