iPhone random

10:57 AM | June 12th. 2017

Christinalichi LIFESTYLE 4 Comments

Krásné pondělí všem:) Jaký jste měli víkend? Já se snažila stihnout co nejvíc věcí, přiznám se ale, že včerejšek jsem trošku lenošila a učila se jen tak akorát – takže dnes mám co dohánět, znáte to. Včera jsme také s přítelem zašli po sto letech do kina. Nejdřív jsme vůbec nevěděli, na co jít, nakonec jsme vybrali film Smrtihlav. Film byl opět dost emotivní a asi doporučuju ho vidět, člověk si toho hodně uvědomí. Pokud jste však viděli film Anthropoid, budete srovnávat – stejně, jako já. Ale abych tady nemluvila jen o filmech, dnes mám pro vás oblíbený Iphone random. Jdeme na fotky?:)

Jedno hezké pondělí jsem měla možnost zažít, jak probíhá školení s Lancomem – já byla za modelku šikovné Janči, make-up artistce značce Lancome.

Prezentace nových kolekcí Intimissimi, Calzedonia a Tezenis v Hergetově cihelně. Bylo úkrutné vedro, i přesto jsme ale s kamarádkou chvilku pobyly a užily si výhled na Karlův most.

Oblíbené kousky

Jedno krásné středeční dopoledne s Tonakem! Jejich klobouky miluju a celé dopoledne jsem si moc užila. Kromě ředitelky a majitele značky Tonak mluvila krátce i Kamila Vodochodská, módní koučka, která přednášela o udržitelném a efektivním šatníku. Myšlenka, která mi utkvěla v hlavě: “Můžete mít v šatníku oblečení s cedulkou sustainable, pokud je ale nenosíte, nejsou udržitelným a efektivním kouskem”. Když se nad tím zamyslíte, je to opravdu trefné!

LUSH radosti

Holčičí den s Káťou <3

S rodinkou jsme si zajeli pro donuty z Mr. Donut a doslova se po nich zaprášilo 😀

Letošní The Color Run! Letos to bylo opravdu o běhu, což mě samotnou překvapilo – žádné fronty, zácpy nebo zdržování. I start byl poměrně rychlej, dostali jsme se už do druhé vlny. 5 km jsme tedy s menší pauzou odběhli a měli ze sebe fakticky radost 😀 Co se barviček týče, minulý rok jsem byla barevná mnohem víc, na druhou stranu alespoň jsem neušpinila auto, žejo! Běželi jsme s Gábi a její ségrou, protože na nás ale celou dobu čekali rodiče, museli jsme to proběhnout opravdu hopem:)

V neděli jsme rodiče vytáhli do ZOO – nebo oni nás? Tak či tak, celý den jsme si moc užili, a to i přes poměrně nepříjemné počasí a déšť.

Tohle zřejmě nezapadá do ideálního fit jídelníčku 😀 Ale gulášek byl vynikající! Párkrát do roka, proč ne:)

Odpoledne v Lush na tzv. Safari, kde se mě ujala slečna a provedla mě celým obchodem, povykládala hlouběji o celé filozofii značky, jednotlivých produktech a vyzkoušela se mnou vše, na co jsem si ukázala. Tímto moc děkuju za úžasnou hodinku! Přesně si pamatuju, jaký byl můj úplně první produkt z Lushe – čokoládová pleťová maska 😀

Přišel čas na oblíbené nude barvy! Děkuji mamí <3

Na oběd do Barabizny už jedině na in-linech 😀

Ve čtvrtek jsem byla po 3 měsících na vlasech! Z vlasů už jsem měla doslova depresi 😀 Ne, to přeháním, ale už se mi nelíbila barva, délka ani střih. A proto jsem měla na Honzu jasnou prosbu – zesvětlit, do studena a střihnout do jedné délky. No a výsledek? Jsem nejvíc spokojená a myslím, že se bude ještě trochu zkracovat! <3 Těch 5 hodin v křesle za to stálo! Tímto ještě jednou moc děkuju!!

Páteční brunch v Coffee roomu a oblíbený banana bread

Nové Nike Cortez – jsou tak pohodlné! A všimněte si, nejsou bílé!

V sobotu jsme se společně s redakcí Cosmopolitanu a skvělými Cosmobloggers vydaly na Avon pochod 2017, který startoval na Staroměstském náměstí a zakotvil na ostrově Štvanice. Byl jste někdo? 🙂

Sobota zakončená na chatě grilovačkou a proseccem

A na závěr mám pro vás tip na akci! Jistě jste si všimli, jak jsem si zamilovala Liquid Matte rtěnku od GOSH. Teď ji můžete pořídit ve Fann Parfumeriích s 20% slevou! Celý červen totiž probíhá ve Fannu Festival péče a líčení, kde máte dvacet procent dolů na veškerou dekorativní i pečující kosmetiku, včetně právě GOSH. Já mám odstín 007 Nougat Crisp a už jsem s ní nakazila kamarádky i mamí!

Mějte krásné pondělí…posílám pusu!!

Share this Post

Comments 4

  1. Post
   Author
 1. Boziiii♡ A ja myslim zlato, ze je dobre, ze mas ted takovou spoustu akcicek! Aspon se od te skoly odreagujes, jinak by z toho cloveku hrablo totiz:D

  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!