Iphone Random

2:25 PM | April 2nd. 2017

Christinalichi LIFESTYLE, TRAVEL 8 Comments

Krásnou neděli všem! Venku máme nádherné jaro, teploty skoro letní a já jsem si dala takovej #socialmedia detox a náramně mi to prospělo. Jeden z časově nejhorších týdnů mám úspěšně za sebou, takže jsem se rozhodla si prodloužit víkend a užít si ho s rodinkou, bez starostí a bez notebooku. Řeknu vám, občas není nic lepšího než vypnout a užívat si prostej okamžik. A protože jsem se vám na můj vkus dlouho neozvala, mám pro vás dnes spoustu fotek v oblíbeném randomu. A že jich zase je 😀 Tentokrát je to taková všehochuť, takže doufám, že se vám článek bude líbit!

Jaro už je sice oficiálně tady, já se ale ještě na okamžik vrátím na hory:)

Jak mi tyhle italské těstoviny chybí!! Mňam!

#love

Plavky jsou z Trianglu z loňské kolekce a doporučuji se nedívat na jejich stránky!!! Protože pak budete chtít všechny plavky a nebudete vědět, které vybrat dřív! Já mám favoritů hned několik 😀 Letos vážně válí!

Hned po návratu z hor jsem doslova utíkala na přehlídku Chatty v rámci MBPFW. Namalovaná tak napůl kvůli spálenému obličeji jsem dolítla minutu před začtkem a než jsem si stihla trochu oddychnout, bylo po přehlídce 😀 Musím říct, že Chatty má vždy krásné kolekce a vždycky si tam najdu hned několik kousků, které bych nutně potřebovala. Letos jsem ale byla trochu zklamaná..byl jste se někdo podívat?:)

Outfit: Kožené sako – secondhand, kalhoty – Mango, tričko – Zara, kabelka – Uterque, boty – Adidas NMD

Která přehlídka mě ale naprosto uchvátila byla ta pondělní! Imreczeova a Situationist..Obě kolekce byly naprosto dokonalé! Na přehlídku jsem vzala kamarádku a obě jsme byly nadšené z materiálů, barev, střihů i celkového stylingu, make-upu a vlasů..za mě perfektní! <3

V minulém randomu jsem vám ukazovala takovou backstage fotku z natáčení s Philipsem…no a na výsledek se už můžete podívat na FB stránkách Philips ČR…tak schválně, jaké chyby při čištění zubů děláte vy? 😀 Pro mě byly ty dvě hodiny natáčení zároveň i poučné, dozvěděla jsem se totiž, které chyby dělám já a rovnou se je naučila odstranit. A hned mě to čištění zubů baví víc 😀

Proužky a nová kolekce v Nautice..co myslíte, bílou nebo modrou?? Nemůžu se rozhodnout, která bude na léto lepší!

Oběd s Káťou a jejím Danem v oblíbené Barabizně! A ano, snědla jsem to…celý 😀 #žrout

Poslední dobou jsem si k snídani oblíbila kaše od značky Nominal, které jsou krásně lahodné a chutnají dokonce i mé drahé polovičce! Tuhle Semínkovou kaši jsem dělala z mléka, přidala jsem chia semínka, rýžový sirup, špetku skořice a spoustu ovoce.

Nové vlasy od Barči <3

A hned po vlasech a práci jsem utíkala na lekci NTC s Gábi, která se tentokrát konala v Tančícím domě v rámci Air Max Weeku. Lekce byla jako vždy super a musím říct, že takhle jsem si dlouho nemákla :D. Fakt, že jsem pořádně cvičila po půl roce se ihned projevil a přiznávám, že jsem poslední minuty už jela z posledního. Energie a nadšení, které se po tréninku dostavilo mi ale připomnělo, jak moc mi cvičení chybí! Go girl!

Za fotky děkuju Gábince <3

Minulej týden jsem taky stihla oběd – hmm, vlastně delší oběd – s Jančou, která se nedávno vrátila ze Srí Lanky, takže jsme toho měly rozhodně hodně na probrání! A zakotvily jsme v mém oblíbeném Phill’s Corner v Holešovivích. daly si skvělý oběd, dort i sklenku prosecca…protože proč ne!

V sobotu (tu minulou) jsem vyrazila za Gabčou do Hradce, kde jsme opožděně slavily její narozeniny a udělaly si takovou girls night. A protože je důležité se před vínem posilnit, zašly jsme na skvělou večeři do oblíbeného (hlavně Gábinkou oblíbeného :D) Cooku. No a protože nás vypekla změna času, šly jsme spát asi v půl 5 😀 Takový pohodový večery častěji prosím! A Gabčiny snídaně taky <3

Minulej týden jsme si s Káťou zahrály na modelky a fotily do Harper’s Bazaaru pro Lancome. A na výsledek se můžete těšit v příštím vydání Bazaaru:) Já už se nemůžu dočkat konečného výsledku!

Janča, která nás líčila byla skvělá a hlavně – s líčením si vyhrála a výsledek tak byl opravdu precizní:)

Share this Post

Comments 8

  1. Post
   Author

   Je tak to jsem moc ráda, já mám vždycky pocit, že je fotek strašně moc a že vás to nebude bavit 😀

 1. Taky se hlásím k tomu, že miluji, když v randomu je spousta fotek. ❤ A opět se povedly fotečky. Naprosto mě uchvátily vlásky od Barci a tvá postavička v plavkách. :))
  …A teď neusnu, protože mám hlad :D, achjo hned bych si dala tvé italske testoviny, mnam!

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
  1. Post
   Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Moc děkuji za vaše komentáře, vážím si každého z nich! :)
Thank you for all your comments!